To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Moderatorzy?

Mechano - Nie 19 Kwi, 2015

Nadam się? Nie mam własnego ebajka ale jestem oczytany w wielu tematach rowerowych. Poza tym jestem uczniem technikum elektronicznego i coś o tym wiem wydaje mi się :)
2mirko2 - Nie 19 Kwi, 2015

Ja też mogę się zgłosić? :D Nie no, żartuję.

Ale tak z ciekawości zapytam, jakie są wymagania na to stanowisko? Przecież jakieś muszą być?

atomek1000 - Pon 20 Kwi, 2015

Zapewne aktywność na forum i ogólne ogarnianie tematu :wink:
Anonymous - Pon 20 Kwi, 2015

Sugerowane, to ilość postów, staż na forum, pomaganie innym. Takie sobie założyliśmy kryteria z Tasem ;)
Zgłaszajcie się śmiało, to nie boli ;)

bloodyopel - Pon 20 Kwi, 2015

Bardziej chyba interesujące są obowiązki moderatora, tylko pilnowanie ogólnego poziomu wypowiedzi na forum czy coś jeszcze? Ja zaglądam tu codziennie kilkukrotnie, czytam praktycznie wszystkie posty, mogę pomóc w prowadzeniu forum ale chciałbym wiedzieć (i pewnie nie tylko ja) na czym dokładnie ta pomoc ma polegać ;)
tas - Pon 20 Kwi, 2015

Z takich podstawowych: http://pl.wikipedia.org/w..._%28internet%29

I z takich mniej oczywistych: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator :D

Adam Wysokiński - Pon 20 Kwi, 2015

To drugie jest szczególnie fajne :grin:
Mechano - Pon 20 Kwi, 2015

Racja zapomniałem zapytać :D Ja ciągle chętny. Przyda się ktoś od netykiety.
MARCIN - Wto 21 Kwi, 2015

Wiadomo, że nadałbym się idealnie. No ale będę solą w oku co poniektórych, więc nie zgłaszam swej kandydatury :razz: .
Zresztą gdybym był zainteresowany, to zapewne zostałyby podniesione wymagania, np. 10 przerobionych rowerów na koncie. Albo zostałby wymyślony taki konkurs, jak do ZUS-u, co go nikt nie przejdzie oprócz wytypowanych przez górę :smile: . Więc nie będę Wam utrudniał :wink: .

Anonymous - Wto 21 Kwi, 2015

Jeszcze nikogo nie wytypowaliśmy, czekamy na więcej zgłoszeń ;)
Eryk1000 - Wto 21 Kwi, 2015

A to może też się zgłosze :) miałem tu konto jakieś 10 lat temu kiedy arbiter jeszcze kombinował z boschem gpa 24v :) ale gdzieś przepadło ;P
Anonymous - Wto 21 Kwi, 2015

Bo czystka była. Użytkownicy, którzy nie zaglądali na forum ponad dwa lata byli usuwani z bazy.
Anonymous - Sob 02 Maj, 2015

Burza mózgów ustaliła nowego moderatora, został nim bloodyopel ;)
Witamy ;)

bloodyopel - Sob 02 Maj, 2015

I również jeszcze raz witam (teraz już szersze grono) i dziękuję za nominację :)
WojtekErnest - Sob 02 Maj, 2015

zeeltom napisał/a:
... został nim bloodyopel ;)
Witamy ;)

Witamy :-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group