To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - Pompki ;)

Anonymous - Pon 25 Lis, 2013
Temat postu: Pompki ;)
Jakie pompki polecacie? Miałem dwie i mi się rozpadły. I do rowerów i do samochodów. Myślę nad zakupem kompresora, bo leniwy jestem ;)
Nostusek - Pon 25 Lis, 2013

Za mocno nadymałeś koła to się i rozleciały :) Kompresor to dobra sprawa...
Jarek-LT - Pon 25 Lis, 2013

Stacjonarna pompka z manometrem firmy BETO / cena do 100zł.
Moja dyma do 12atm.- szytki

Jarek-LT :lol:

buckowina - Pon 25 Lis, 2013

Polecam kompresorek scheppach z leroy mam już drugi rok i odpukać zero problemów, a pomalował już wiele rzeczy a i z narzędziami pneumatycznymi daje radę.
wodencja - Pon 25 Lis, 2013

Jak kompresor to tylko olejowy, reszta to jednorazówki.
andrzejIskierka - Pon 25 Lis, 2013

polecam taką 170cm. butelkę z azotem i jakiś reduktor z manometrami. :idea: wygoda i komfort dla leniwych! :wink: i można z dumą nakręcić sobie zielone zaślepki! :razz:
gienek333 - Pon 25 Lis, 2013

Używam różnych kompresorów. Mam takie stomatologiczne, z butlą 4l, ale bardzo cicho pracują (gdyby ktoś był chętny 150pln).
Anonymous - Wto 26 Lis, 2013

Daj jakąś fotkę, bo jestem zainteresowany.
Anonymous - Wto 26 Lis, 2013

zeeltom a nie lepiej agregat ze starej lodówki ? ponad 10 lat sluzy mi bezawaryjnie wlasnie do pompowania rowerów , drugi kompresor ma duzy olejowy wan 330l/m na wydechu. to juz do piaskowania czy malowania ale zwykły agregat lodówkowy wydaje 42l/min i do pompowania jest idealny. cichy i skuteczny. bije spokojnie do 8 barów
Anonymous - Wto 26 Lis, 2013

Muszę mieć coś ze zbiornikiem, bo czasami muszę dmuchnąć mocno tu i ówdzie ;)
Na allegro widzę takie małe w granicach 300 zł. Wulkanizacji nie prowadzę, do moich potrzeb wystarczą.

WojtekErnest - Wto 26 Lis, 2013

A pompki na baterie 18650 ktoś widział, ma :-)
Pytam poważnie .

Anonymous - Wto 26 Lis, 2013

nie widziałem ale nie jest to mozliwe do zrobienia. teraz tak myśle ze dla ciebie zeeltom to kompresor medyczny jest idealnym rozwiazaniem. są na 12 v takze i zasilanie li po wrecz wskazane :D jak bym miał cisnienie to bym sie pokusił
Anonymous - Wto 26 Lis, 2013

Spojrzałem na ceny i wolę zwykły :D
gienek333 - Wto 26 Lis, 2013
Temat postu: a
Daję zdjęcia. Parametry 1,28kW 3000l/h 0,45Mpa, 28kg. Ta pompka na ,,18650" to może jakieś szczegóły, bo nic mi to nie mówi.
Anonymous - Wto 26 Lis, 2013

Biorę, tylko wrzuć jakieś zdjęcie poglądowe, albo podaj model.
Ciężkie to jest? I do jakiego ciśnienia dobija? Wymiary?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group