To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Imprezy, zloty, wystawy - Zlot EV 2014

Anonymous - Czw 09 Sty, 2014

Dopóki nie będzie jakiejś rozsądnej ilości chętnych (na razie jest 8 osób), to nie mam jeszcze motywacji do organizowania toru kolarskiego. Sprawą powinienem się zająć w okolicach przełomu marzec-kwiecień, ale trzeba chętnych więcej, niż obecne 8 osób.
W związku z rokiem wyborczym, w Żyrardowie, już się zaczynają jakieś ruchy polityczne, przepychanki, problemy z szefem OSIR-u i takie tam różne. Dlatego też oczekuję na zgłoszenia do ostatniej dekady marca, tak, by pod koniec miesiąca móc wystąpić o wynajęcie toru. Jeśli dostanę tor, to natychmiast dam swoje informacje o zlocie łącznie z plakatami do użytku publicznego i wtedy zrobicie z tym, co będziecie uważali za stosowne. Najważniejszy tu jest termin, by nie wprowadzić ludzi w błąd. A ponad 30 dni na reklamę zlotu w gazetach itp powinno spokojnie nam wystarczyć.
Rozmawiałem już z ludźmi z mojego żyrardowskiego forum i są ciągle chętni do organizacji i pomocy w zlocie. Szczególnie nasz forumowy kucharz pali się do roboty i zażądał już nawet osobnego namiotu na kuchnię polową ;)
O wszelkich ruchach w tym temacie będę informował na bieżąco, ale najpierw oczekuję na zgłoszenia.

Pozdrawiam wszystkich byłych uczestników zlotów i zapraszam nowych ;)

bartek - Czw 09 Sty, 2014

Cytat:
Szczególnie nasz forumowy kucharz pali się do roboty i zażądał już nawet osobnego namiotu na kuchnię

Oooo... Tak tak. Barszczyk musi być :)

Nostusek - Czw 09 Sty, 2014

I żurek na objawy "dnia po" również obowiązkowy - ten który był ostatnio był Prima-Sort...
Adam Wysokiński - Czw 09 Sty, 2014

Trudno się dziwić małej ilości chętnych, jest początek roku. Termin zlotu ma być jak w zeszłym roku? Nie lepiej troszkę poźniej?
Zico - Pią 10 Sty, 2014

no będzie później niz rok temu :D , a żur będzie i nie tylko
Anonymous - Pią 10 Sty, 2014

O, to właśnie nasz kucharz :D
JerzyZ - Pią 10 Sty, 2014

A może by tak wykorzystać Facebooka - to chyba nazywa się tam "zdarzenie"?
Anonymous - Pią 10 Sty, 2014

Nie mam konta na FB, jak ktoś chce, może się w to bawić, ale chyba już ktoś raz coś takiego założył, coś mi się tak po łepetynie kołacze.
Zico - Nie 19 Sty, 2014

Zeeltom podeślij mi jakiś plakat to założę takowe na FB. Oczywiście pod warunkiem , że zlot się odbędzie :P
Anonymous - Nie 19 Sty, 2014

W załączniku są dwie grafiki, można je jakoś wykorzystać, po dopasowaniu.
kryniek44 - Nie 26 Sty, 2014

Banery to jeszcze trochę za mało. Jeszcze potrzebna stronka opisująca daną imprezkę, do której banery te mogły by odsyłać.
Anonymous - Nie 26 Sty, 2014

Nie ma specjalnej strony. Tu, na forum, opisujemy zlot i ostatnio małe archiwum zlotów na stronie http://ev-24.pl
ArturGrzela - Sob 01 Lut, 2014

Będę z kolegą (prawdopodobnie jeszcze z dziewczynami). Przywieziemy ze sobą 3 pojazdy jednośladowe:)
Anonymous - Sob 01 Lut, 2014

OK. Zakonotowałem i znaczek zrobiony ;)
Anonymous - Nie 02 Lut, 2014

przyjedziemy na pewno :!:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group