To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Imprezy, zloty, wystawy - Zlot EV 2014

WojtekErnest - Nie 11 Maj, 2014

buckowina napisał/a:
a wiece może, czy tas był? chciałem oglądnąć jego jeździdło ale niestety go nie znalazłem, był ktoś z li-poly na pokładzie?

Najwiekszy frekwencja byla miedzy 11-15. Byli z li-poly.

WojtekErnest - Nie 11 Maj, 2014

Wstawiam jako niepubliczny krótki film ze zlotu z dnia 09.05.2014.
Jesli do jutra nie bedzie zastrzeżeń (:-) ) , wstawiam go jako publiczny.
http://youtu.be/l_Z4noPPRw4

Zico - Nie 11 Maj, 2014

No to kuchcik napisze tak . Z racij tego że zlot sie kończy , chciałbym wszystkim uczestnikom podziękować za wspaniałą atmosferę , za to że byli ( myślę ze będa w przyszłym roku) no i mam taka nieskromna nadzieje , że wszystkim smakowało. No to niech was prąd kopnie :razz: . Jeszcze raz dzięki za to że byliście . Dobra koniec cukrowanie. :mrgreen: wbijac sie za rok . a obiecuję wam w niedzielę rosół "z kur wielu " :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted:
Adam Wysokiński - Nie 11 Maj, 2014

Było zajebiście. :grin: Dziękuję wszystkim, którzy włożyli niemało trudu w przygotowanie imprezy.
Zachęcam kolegów do przyjechania na zlot pojazdami na własnych kołach ( w miarę możliwości oczywiście).

Mibars - Nie 11 Maj, 2014

Było fajnie, szkoda, że przez te uzdatnianie roweru wyszło, że byłem ledwo jakieś 3 godzinki... W każdym razie zlot zaliczony :)
Arbiter - Nie 11 Maj, 2014

Oglądałem film i wygląda super! Sporo ludzi namioty - dobrze zorganizowana impreza. podziękowania dla Zeeltoma!
WojtekErnest - Nie 11 Maj, 2014

Tomku, to kolejne spotkanie , niemożliwe bez Twojego zaangażowania.
Pzdr dla wszystkich ktorzy Ci pomagali..

wit - Nie 11 Maj, 2014

było fajnie -niezapomniana atmosfera -możliwość wymiany doświadczeń ... super.
Podziękowania wszystkim uczestnikom i organizatorom.
Tomku dziękujemy.

Pir-serwis - Nie 11 Maj, 2014

Miło było odwiedzić wszystkich sympatyków i "pogadać" choć gardło boli od tego i nie tylko.
Ubolewam nad faktem ,iż nie było parady pojazdów przez miasto.
Koniecznie powinno być coś takiego celem promocji.
Jeśli prawa natury pozwolą i chęci i zaangażowanie ludzi jak w tym roku to w przyszłym postaram pojawić się ponownie autem (Citroen BX po naprawie..) ulepszonym oczywiście o kilka rzeczy. :mrgreen:
Pozdrawiam wszystkich entuzjastów

Pirek

www_3xE_pl - Pon 12 Maj, 2014

Witam,

Chciałem podziękować organizatorom za DOBRĄ ROBOTĘ ORGANIZACYJNĄ oraz wszystkim pozostałym za miłe spotkanie.
Miło było znów spotkać starych znajomych i poznać nowych :)

Przyjechaliśmy trochę na ostatnią chwilę i już w sobotę trzeba było w nocy wyjechać... ale mam nadzieję, że za rok już zostaniemy od początku do końca i przywieziemy nowe zabawki.

Moi Drodzy - życzę Wam wszystkiego elektrycznego :)

Pozdrawiam,
Rafał

Nostusek - Pon 12 Maj, 2014

I ja też dziękuję że mogłem być choć na kilka godzin z Wami razem i podglądnąć conieco Waszych konstrukcji. Mam nadzieję że w przyszłym roku również się zobaczymy i tym razem mój rowerek przyjedzie już na litowym akumulatorku i to w dodatku na samym prądzie a nie tak jak w tym roku musiałem go rozkładać i składać żeby przyjechać...
WojtekErnest - Pon 12 Maj, 2014

Nostusek napisał/a:
....a nie tak jak w tym roku musiałem go rozkładać i składać żeby przyjechać...

Na wypady przydaje się zelektryfikowany składak :-)

Nostusek - Pon 12 Maj, 2014

Rozłożenie i złożenie polegało raptem na zdemontowaniu kół i wyjęciu akumulatorów z roweru i zajmuje 5 do 7 minut max... Ale nie ukrywam - jest to upierdliwe...
Zico - Pon 12 Maj, 2014

Pir-serwis napisał/a:

Ubolewam nad faktem ,iż nie było parady pojazdów przez miasto.
Koniecznie powinno być coś takiego celem promocji.
Pirek


no coś takiego jest możliwe , ale tylko wtedy kiedy wszyscy będą na miejscu mniej więcej o jednej porze .
Co do żarcia Na przyszły rok będzie świnia z rożna , jak Eltom pomoże zrobić rożno oczywiście o napędzie elektrycznym :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

JerzyZ - Pon 12 Maj, 2014

Zico napisał/a:
...rożno oczywiście o napędzie elektrycznym :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Albo chociaż ze wspomaganiem :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group