To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Konstrukcje własne - Pojazd czterokołowy

Adam Wysokiński - Nie 16 Mar, 2014

O w mordę, a ja nie widziałem! Ciągle pracuję i to dlatego. Ale widziałem w tvn turbo :smile: .
DIPOL napisał/a:
Jaki rozmiar kół ?.

Koła są 16". Żeby pojazd był w miarę wąski to muszą być małej średnicy. Większe zmniejszają skręt kół i trzeba by je szerzej rozstawić.

gienek333 - Pon 17 Mar, 2014

Oczywiście gratuluję koledze, ale jest mi trochę przykro, iż nie poruszył tematu możliwości użytkowania sprzętu, że może nim jeździć po własnym ogródku, a legalnie na ulicę nie wyjedzie. Próbuję od lat walczyć z "dyktaturą ciemniaków", ale jest ciężko, a zamordyzm postępuje (zakaz rejestrowania SAM).
Anonymous - Pon 17 Mar, 2014

Ogranicznik, do 25 km/h plus jakieś pedały i mogą mu naskoczyć ;) Rower, to rower. Albo wózek rowerowy. Jak nie przekracza szerokością 90 cm, to będzie to rower ze wspomaganiem i może jeździć jak na rowerze.
gienek333 - Pon 17 Mar, 2014

Zapomniałeś wspomnieć że silniki do 250W itd. Ja chciałbym kiedyś dożyć czasów, że będę żył w kraju w którym obowiązuje prawo, a nie "gówniane przepisiki",który każdy naciąga jak gumę od majtek, a rządowe samoloty z "elitami" lądują na brzozie (bo piloci mylą przepisiki z prawami fizyki). Trochę to smutne.
gienek333 - Pon 17 Mar, 2014

A i co za "pedały"?
Arbiter - Pon 17 Mar, 2014

zapewne ci od gender


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group