To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Pojazd charytatywny

Anonymous - Czw 08 Maj, 2014

Na skupie płacą u nas jakieś 2 zł za kg, to jest mniej więcej 8 zł za jeden, to chyba więcej wyjdzie niż 50 zł :P
Anonymous - Czw 08 Maj, 2014

Ogólnie juz końcówka. Do wymiany akumulatory, pedały i zrobienie oświetlenia. Reszta odmalowana, hamulce brzytwa, całkiem fajnie wyszło, jak na moje możliwości ;)







Tak sobie myślę, czy nie przemalować pojemnika akumulatorów na czarno dla podtrzymania linii kolorystycznej ;)

Nostusek - Pią 09 Maj, 2014

Akusie dojadą w sobotę - nie bój nic...
Anonymous - Sob 17 Maj, 2014

Zebraliśmy razem 677,10 zł i 2 euro ;)
Resztę dokładam ja i powinno wystarczyć ;)
Jak będzie już całkowicie ukończony, to będzie fotorelacja z przekazania rowerka.
Dziękuję jednocześnie wszystkim, którzy nas wsparli.

Nostusek - Sob 17 Maj, 2014

ważne że akusie są...
Anonymous - Pią 23 Maj, 2014

Rower został dziś przekazany docelowemu użytkownikowi ;)
Myślę, że będzie dobrze służył.
Dziękuję w imieniu obdarowanego wszystkim, którzy przyczynili się do tej akcji.
Szacunek.






WojtekErnest - Pią 23 Maj, 2014

Dziękujemy Ci Zeltom za pomysł i wkład pracy wniesiony w skompletowanie i uruchomienie roweru.
Obdarowanemu na zdrowie :-)

Mechano - Sob 24 Maj, 2014

Za tę akcję macie również mój ogromny szacunek. Oby tak dalej!
Nostusek - Sob 24 Maj, 2014

Ciekawe czy będą pamiętać by rowerek naładować po każdej jeździe... I druga sprawa - ciekawe ile kilometrów na jednym ładowaniu będzie to przejeżdżać... 0,432 kWh to całkiem sporo energii jest... jeślby przyjąć zużycie 15Wh na kilometr to 28,8 km max by to zrobiło...
Ja myślę że z 15-20 km zasięgu byliby bardzo zadowoleni Ci Państwo - bo nie trzeba pedałować tylko wziooooom i się jedzie....

Anonymous - Sob 24 Maj, 2014

Przy spokojnej jeździe przejeżdżałem na takim samym około 45 km, przy szaleństwach ponad 25 km. Oczywiście mowa o równym asfalcie. O ładowaniu zostali pouczeni ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group