To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Nowości EV - e-Rowery Niemieckich Listonoszy

delaa - Śro 26 Lut, 2014
Temat postu: e-Rowery Niemieckich Listonoszy
Witki!

Nie wiem czy było i czy to nowość ale mi się osobiście bardzo podobają - a mojej żonie jako wielkiej fance koloru żółtego .... nawet bardzo :grin:

link
i obrazek na zachętę




I drugi - bardzo fajnie zrobione akumulatory - z tyłu i z rączkami ;-)
Bo rączki - w odróżnieniu od nóżek - mniej "pachną" ;-) ))))



Pozdro!

mmoto - Czw 27 Lut, 2014

Tamat stary jak moja zabawa z elektrykami, rowery pocztowe i inne cięzkie sa wręcz stworzone do napedu elektrycznego - bo kilka kg przy tej masie nie ma znaczenia.
tomson - Czw 27 Lut, 2014

Układ silnika widzę się zmienił bo poprzednie modele miały w suporcie a tak to bez zmian też takie same bagażniki no w poprzednich były hamulce hydrauliczne magury ale widziałem tez na klasycznych hamulcach
mmoto - Pią 28 Lut, 2014

W sumie jak na Niemców to sie nie popisali, te kufry z przodu to nieporozumienie.
W internecie są lepsze pomysły na paczki/listy.

http://www.bing.com/image...7&FORM=IQFRBA#a

Ten szczególnie mi sie podoba:


laminat - Pon 03 Mar, 2014

Ale taka lodziara to nieporozumienie dla listonosza. Jak tym zawrócisz na czyimś podwórku :) , to jest zwrotne jak autobus.
Szczygiel - Pon 03 Mar, 2014

Zwrotność to małe miki. Doręczyciele boją się inwestować w elektryki bo pod menelskimi blokami ginie im prawie wszystko. Ot cała prawda o inwestycjach w dostarczaniu przesyłek rowerami w Polsce. Rozmawiam z wieloma i wiem, że rower musi być prawie jednorazowego użytku, bez żadnego wypasu.
mmoto - Wto 04 Mar, 2014

Mimo wszystko chętniej bym jechał lodziarą niż Niemieckim pocztowym z kilkunastoma kg listów na przednim widelcu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group