To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Akumulatory litowe i pochodne i ich ładowanie - Ogniwa A123 - 20Ah - LiFePO4 - grupowe zamówienie

www_3xE_pl - Czw 28 Sie, 2014
Temat postu: Ogniwa A123 - 20Ah - LiFePO4 - grupowe zamówienie
Witam,

Jak zapewne większość z nas wie, firma A123 zbankrutowała i została wykupiona przez chińskiego producenta części samochodowych Wanxiang Group Corporation.
Po firmie zostały jednak dość pokaźne magazyny produktów gotowych. Produkty te nie mogą być sprzedane producentom pojazdów (kto by chciał się chwalić ogniwami upadłego producenta?), ale dla hobbystów i projektantów pojedynczych pojazdów, rowerów, łodzi może to być łakomy kąsek.

Udało mi się złapać kontakt z firmą, która wykupiła część likwidowanych magazynów w Korei.
Jeżeli jesteście zainteresowani i uda się zebrać odpowiednią ilość zamówień (minimum 200 szt), to sprowadzę te ogniwa dla Was.

A teraz do konkretów:
Cena 28 USD (+VAT 23%) za sztukę. Cenę w PLN wyliczymy zależnie od kursu walut.
Możecie zamawiać po 1 sztuce, a możecie i więcej. Ważne, żeby suma wyszła około 200 sztuk - inaczej nie wyślą.
Ta cena jest dostępna u mnie normalnie przy zamówieniu powyżej 2000 sztuk, ale na hasło "forum arbiter" każdy z Was będzie mógł zamówić dowolną ilość w tej cenie.
Umówmy się, że zamówienia zbieram do końca września. Jak się zbierze odpowiednia ilość, to ruszamy.



Parametry ogniw znajdziecie u mnie: 3xE

Konkretnie zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: battery@3xe-electric-cars.com.

Oczywiście tutaj możecie również się wypowiadać, zgłaszać itp.

Zapraszam do dyskusji.

Nostusek - Czw 28 Sie, 2014

No to chyba już wiadomo skąd Arekarecki będzie mieć ogniwa - cena identyko :)
www_3xE_pl - Czw 28 Sie, 2014

Raczej nie ode mnie - no chyba że się dołączy :)
W tej cenie jest wliczony transport do Polski, cło i inne opłaty.
Zostaje transport po kraju.

leoxxx - Nie 31 Sie, 2014

Czy te baterie lepiej radzą sobie z ujemnymi temperaturami, niż standardowe?
MixhaL - Nie 31 Sie, 2014

A co masz na myśli standardowe?
leoxxx - Nie 31 Sie, 2014

Baterie LiPo, li-ion.
www_3xE_pl - Pon 01 Wrz, 2014

Producent deklaruje, że mogą pracować w ujemnych temperaturach... ale trzeba liczyć się z tym, że prąd ładowania pustego ogniwa będzie ograniczony.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group