To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Czy jest ktoś z 9continent w okolicach Trójmiasta?

maniekrox - Czw 28 Sie, 2014
Temat postu: Czy jest ktoś z 9continent w okolicach Trójmiasta?
Cześć wszystkim, przymierzam się do budowy roweru z silnikiem 9continent na 14s2p lipo.
Czy jest ktoś, lub zna kogoś z Trójmiasta, kto zechciałby poświęcić mi z pół godzinki aby pokazać swój sprzęt? Nigdy nie jeździłem elektrycznym bajkiem i szczerze mówiąc jestem szalenie ciekaw jak to działa i jakie są odczucia;)

Pozdrawiam!

Pykacz - Pią 29 Sie, 2014
Temat postu: Re: Czy jest ktoś z 9continent w okolicach Trójmiasta?
maniekrox napisał/a:
Cześć wszystkim, przymierzam się do budowy roweru z silnikiem 9continent na 14s2p lipo.
Czy jest ktoś, lub zna kogoś z Trójmiasta, kto zechciałby poświęcić mi z pół godzinki aby pokazać swój sprzęt? Nigdy nie jeździłem elektrycznym bajkiem i szczerze mówiąc jestem szalenie ciekaw jak to działa i jakie są odczucia;)

Pozdrawiam!

Jak możesz podjechać trochę za 3-city (jakieś 25km) to tatko ma 10x6 w kole 28cali ze sterownikiem 40A i na aku Li-po 12s3p . A ja mam swoje TsunamiV2 też na silniku 9c tyle że RHR205-50 na sterowniku 50A i aku Li-po 16s4p . Zobaczyłbyś jedno i drugie i jakis ogląd na sprawę już byś miał . Chyba że znajdziesz kogoś bliżej .

maniekrox - Pią 29 Sie, 2014

O, świetnie:) Te 25km nie gra dla mnie roli, na pewno wpadnę!
Zgadamy się na priv;)

sietaz - Sob 30 Sie, 2014

Tylko daj znać jak wrażenia, zwłaszcza na tsunami :wink:
maniekrox - Sob 30 Sie, 2014

Jasne, że dam!;) Jak tylko uda mi się spotkać z Pykaczem to opiszę wrażenia.
tas - Sob 30 Sie, 2014

A ja wiem, jakie będą wrażenia :>
Pykacz - Nie 31 Sie, 2014

Wczoraj to ja miałem wrażenia i Tsunami na razie martwe . Obróciła mi się kierownica podczas nieoczekiwanej "wysiadki" z roweru urywając prawie wszystkie przewody oraz zrywając częściowo sterownik . Jakoś to już na nowo ponaprawiałem ale sterownik nadal widzi jakby coś miało hamować (tak jak przy odzyskiwaniu przy hamowaniu) . Muszę ogarnąć problem to wrócimy do tematu . Tymczasem wysłałem PW .
Edyta: Zrobione więc możesz wpadać .Namiary poszły SMSem .



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group