To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Kupię, zamienię, szukam - Manetka obrotowa połówka i pełna (warszawa i okolice)

sietaz - Pon 08 Wrz, 2014
Temat postu: Manetka obrotowa połówka i pełna (warszawa i okolice)
Witam

Poszukuje kogoś z warszawy lub okolic kto posiada manetkę obrotową połówkową i pełną oraz byłby skłonny wypożyczyć mi na krótką chwilę ażebym mógł przetestować jak działają obie opcje. Menetka kciukowa powoduje u mnie bóle nadgarstka, a dodatkowo uniemożliwia normalne użytkowanie klamkomanetek (musi być odstęp centymetrowy żebym w ogóle mógł zmieniać biegi). A może ktoś ma tylko jeden rodzaj, a chciałby zobaczyć jak działa kciukowa i poszlibyśmy na wymianę

Patriko - Pon 08 Wrz, 2014

sietaz, Mam kciukową i też bolał mnie nadgarstek i kciuk, zbawienie w tempomacie odkryłem ;)
Nostusek - Pon 08 Wrz, 2014

Ja mam klamkomanetki i zwykłą obrotową manetkę przy nich. I jestem z okolic Warszawy. Możesz wpaść i potestować :) Biegi zmienia się normalnie, nic mi nie zawadza - ustawiłem wszystko tak blisko siebie jak się tylko dało by nic nie wadziło o siebie...

Edit:

Jakby coś to jestem z powiatu południowo-zachodniego k/ Warszawy ale czasami bywam też z rowerem w powiatach północno-wschodnich

gulipin - Pon 08 Wrz, 2014

Mogę porzyczyć Ci pełną, jestem z powiatu zach. warszawskiego.
sietaz - Wto 09 Wrz, 2014

Dzięki za zainteresowanie - do nostuska będę miał chyba najbliżej. W ten weekend to raczej słabo bo będzie padać a nie mam jeszcze pełnego uszczelnienia skrzyni. Odezwę się na pw.
Co do tempomatu to fajna rzecz, ale ja śmigam po ścisłym centrum i nie często można to użyć

Pir-serwis - Wto 09 Wrz, 2014

Możesz do mnie podskoczyć, Etiudy Rewolucyjnej.
Najbliżej.
Numer w sieci.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group