To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Zdjęcia i filmy użytkowników - Różne fotki z wypadów

kondzio927 - Śro 04 Lut, 2015

atomek1000 napisał/a:
Hej, skąd najlepiej wziąc takie pleksi? Odrazu miałeś wygięte czy sam to zrobiłeś(jeżeli tak to w jaki sposób). Boki też z pleksi?

plexi kupiłem w http://www.mawa.com.pl/
wycieli pasek na wymiar jaki im podałem,następnie wyginałem dopasowując do ramy,używając opalarki elektrycznej (poprzednio użyłem rozpalonego grila w Niedzielne popołudnie :razz: )
boki też z plexi ,ale już cieńszego 2mm
Szerokość puszki była 10 / będzie 14,5cm !!!

kondzio927 - Śro 04 Lut, 2015

piotrrs11 napisał/a:
Te rogi później czymś zaklejasz czy też na gorąco ?
// jaka szerokość ? 10cm?

jeśli pytasz o łączenie "początku z końcem" to trochę kleju i kilka wkrętów / zresztą boki też wkrętami "domocowuję"...

bartek - Nie 08 Lut, 2015

Niedzielny wypad w podwłoszczowskie lasy:






Zjazd "na bazę"




Niestety frajda skończyła się o 2,5km za wcześnie:( Padła bateria.
Zębatka cała oblodzona, łańcuch nie mógł załapać zębów, ale jakoś dotarłem do domu.
Tylko jedna gleba zaliczona - nie polecam hookworm-ów na śnieg :P

MixhaL - Nie 08 Lut, 2015

trzeba być odważnym żeby jeździć na takich oponach po śniegu ;)
Yin - Nie 08 Lut, 2015

Kwestia skila. No i slicki slikom nie równe. Po za tym jest frajda z przejechania połowy trasy bokiem ;)
AGA - Nie 08 Lut, 2015

szacun za odwagę
zazdrość za frajdę panie bartek :mrgreen:

ajs - Pon 16 Lut, 2015

Trochę błota nie zaszkodzi ;-)
maro2383 - Wto 24 Mar, 2015

Kilka fotek z dzisiejszej przejażdżki :wink:







tas - Nie 23 Sie, 2015

Co prawda nie mam chwilowo ebajka swojego, ale miałem na weekend inny wiec nie omieszkałem skrzyknąć bysia222 i jazda w teren.
Oczywiście, jak to zwykle bywa, zamiast lajtowej wyprawy wszystko zamieniło się w akcję godną kolejnego odcinka dokumentu na Discovery o survivalu z dodatkiem 3 kapci :shock:


Wbrew pozorom nie jest to dżungla amazońska ani nieprzebyte lasy deszczowe Papui i Nowej Gwinei, choć jakbym powiedział że byłem na Borneo to by nie było sie do czego przyczepić :D

Eryk1000 - Nie 23 Sie, 2015

Trochę Wam ta trasa zarosła :D widać dawno nie jeżdżona :P CST się poddały ?
atomek1000 - Nie 23 Sie, 2015

na fatbajku byś nawet nie poczuł braku drogi :mrgreen: :mrgreen:
tas - Nie 23 Sie, 2015

No właśnie, fatbajki (i cruisery/choppery), zastanawia mnie czemu się ten typ nie zadomawia u nas, tyle ludków o to pyta, dzwoni, a nawet nie ma gdzie ramy kupić (chińskie badziewie marketowe ludkowie muszą przerabiać). W ogóle nie ruszona (ani tym bardziej nie rozpropagowana) nisza pod elektryki.
scale - Nie 23 Sie, 2015

inne rozstawy piast i wkładu suportu robią swoje, do tego dochodzą nietypowe obręcze i opony.
tas - Nie 23 Sie, 2015

Nietypowe to mogą być szprychy, a jeśli w sklepie jest 50 obręczy do fata to raczej czyni je to typowym ;)
Ostatnio widziałem najzwyklejszy silnik na tył (szerokość osi 170mm) wstawiony w cruisera o rozstawie 230mm.
Dokonane to było 2 małymi tulejkami nakręcanymi na oś silnika przedłużającymi ją do ramy.

sietaz - Pon 24 Sie, 2015

Supporty, opony, dętki a nawet błotniki do fatów są dostępne. Tylko nie ma samych rowerów. Nisza póki co, aczkolwiek Romet ma wypuszczać fata w dosyć przystępnej cenie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group