To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - Ale zajefajne forum odkrylem :shock:

Anonymous - Sob 14 Kwi, 2007
Temat postu: Ale zajefajne forum odkrylem :shock:
Zobaczcie sobie koniecznie tutaj:
http://endless-sphere.com/forums/index.php

znalazlem to calkiem przypadkiem przy okazji szukania informacji o oferowanych ogniwach LiFePO4.

Ludzie sa tam bardzo aktywni i dyskutuja duzo o szczegolowych problemach technicznych.

Forum jest po prostu super - i zauwazcie w jak krotkim czasie sie ono rozroslo - praktycznie w 4 miesiace. :shock:

NocnyPtak - Sob 14 Kwi, 2007

Przynajmniej mają tam troche uporządkowane :P
Arbiter - Nie 15 Kwi, 2007

trzeba przyznac ze forum jest spoko
popatrzcie na ten sprzet
http://endless-sphere.com...wtopic.php?t=84
wyciaga 40-46 mph czyli pomiedzy 64 a 70kmh. Zwykly silnik unitemotor 750W...
Kontrukcja moznliwa do zrobienia w polskich realiach:)

Anonymous - Nie 15 Kwi, 2007

Aż strach tym jechać 60km/h i bez amortyzatorów, bo ich nie widać. A koło miednicy własnej dwa nieosłonięte koła łańcuchowe. Jak podskoczy EV na wyboju, to stracisz na chwilę kontakt z siedziskiem i niedaj Bóg wylądować na tej pilarce.
Anonymous - Nie 15 Kwi, 2007

GlowaSkrzydlowa napisał/a:
Aż strach tym jechać 60km/h i bez amortyzatorów, bo ich nie widać. A koło miednicy własnej dwa nieosłonięte koła łańcuchowe. Jak podskoczy EV na wyboju, to stracisz na chwilę kontakt z siedziskiem i niedaj Bóg wylądować na tej pilarce.


Zapominasz Kolego ze tam maja troche inne drogi od naszych :)

Anonymous - Nie 15 Kwi, 2007

Jednak pomijając ten mój żart, to zwraca uwagę sprytne rozwiązanie jeśli chodzi o biegi. Jest ich multum, bo wykorzystuje się klasyczną przerzutkę rowerową. Tym wehikułem można więc nieźle przyspieszać. A poza tym fajne forum, bo dołączane są obrazki. Oj przydałoby się i u nas takie obrazkowanie.
Anonymous - Nie 15 Kwi, 2007

Ja tam wolałbym jednak aby chociaż było posegregowane na działy...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group