To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - Przyznać się! Który to... ;)

Yin - Nie 30 Lis, 2014
Temat postu: Przyznać się! Który to... ;)
Jechał w Katowicach 28.11.14 w dól ulicy Bohaterów Monte Cassino koło godziny 12.00? E bajk na ramie chyba bmxa, czerwonej / wiśniowej z zabudowanym trójkątem ramy czarną skrzynką. Szybko pomykał widziałem go z 5-6s :)
Yin - Śro 15 Cze, 2016

15.06.16 Kolejny ta same miasto, ta sama ulica :) Rower z silnikiem przekładniowym na bagażniku z napędem poprowadzonym przez łańcuch po lewej stronie na zębatkę przykręconą w miejsce tarczy hamulcowej. Do tego 2-3 żele pod górną rurą ramy :) Jesteś kolego na forum?
Anonymous - Śro 15 Cze, 2016

Nie ma, tu są sami użytkownicy litów ;)
Mobil - Śro 15 Cze, 2016

Niezły wynalazek :mrgreen: Ten ktoś może nawet nie wiedzieć o istnieniu tego forum :lol:
Yin - Śro 15 Cze, 2016

Nie wykluczam :) Silnik był bardzo podobny do tego:
http://magma.sklep.pl/pro...owych-1633.html

Choć zajmował cały bagażnik więc raczej gabarytowo większy.

Yin - Wto 28 Cze, 2016

No i spotkałem człowieka z tematu powyżej jak wracałem z pracy :) Okazało się że jest z Siemianowic śląskich, forum zna, zarejestrowany nie jest ale może się przyłączy. Rower napędzany silnikiem do myjki + przekładnia i sprzęgło. Śmiga do 40 km/h. Do tego sterownik własnej roboty. Jeśli to czytasz to jeszcze raz zapraszam na forum :)
Yin - Nie 04 Cze, 2017

Katowice, piątek 02.06.17, ul 1 maja - wypatrzyłem ebajkera w brązowym / bordowym kasku full face na białej ramie mtb z hubem z tyłu i akku w trójkącie ramy w torbie z materiału. Jechałem w przeciwną stronę mad maxem - nawet rozważyłem zawrócenie i pościg ale spieszyło mi się na spotkanie :) Ktoś z forumowiczów? :)
leszcz - Nie 04 Cze, 2017

A to "nasz"? Wczoraj Rumia ok 18:00

Tomas - Śro 16 Sie, 2017

15.08.2017 (wczoraj) Sopot, Ulica Niepodległości. Duży czarny castom na żółtych felgach, z przodu Bomber. Rama coś ala Raptor jednak to nie to. W sumie nie widziałem jeszcze takiej ramy ale byłem z drugiej strony ulicy. Czy to ktoś z forumowiczów ?
Jaroma - Pon 21 Sie, 2017

Wczoraj, niedziela 20.08.2017 Falcon w sopocie na rajdzie na sopockiej. Krzyknąłem Falcon poleciało Pozdro Pozdro i tyle...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group