To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - Wyprzedaz turnigy 4s 5Ah czarne po 22.99$ cyber Week hobbyki

Anonymous - Pon 01 Gru, 2014
Temat postu: Wyprzedaz turnigy 4s 5Ah czarne po 22.99$ cyber Week hobbyki
Uwaga, trafila sie okazja,

znawcy rowerow wiedza, ze jest to chyba jedna z najlepszych opcji do tworzenia pakietow:

4s 5Ah w hard case

cena 22,99$ zamiast 30$, a jak wiadomo tych baterii i tak czesto nie ma do kupienia

link:

http://www.hobbyking.com/...032&aff=1330273

acha cyber week konczy sie w CZWARTEK.

tas - Pon 01 Gru, 2014

Hoo hooooo, Mikołaj przyniesie naprawdę zacny prezent.
23$ za pakiet z EU, masakra :)

Słyszałem, że jak się płaci w RUB zamiast USD to jest jeszcze taniej :D

Anonymous - Pon 01 Gru, 2014

cos przeliczalem,
to na 1000zl wyszlo 30zl taniej w rublach, ale nie wiem czy dobrze zrobilem :mrgreen:

jakby jeszcze cos sie pojawilo w rozsadnej cenie dam znac :twisted:

ap0f1s - Pon 01 Gru, 2014

Mikołaj rzeczywiście. A miałem kupować dopiero na wiosnę. A tu taka okazja. Grzech nie skorzystać.
Anonymous - Pon 01 Gru, 2014

coz juz chyba po promocji bo mi sie wyswietla stara cena :cry:

w kazdym razie cyber week trwa jeszcze 3dni+ (z7dmiu) do czwartku, a co godzine dodawane sa nowe przedmioty z rabatami.

acha, czasem jak poczekacie na stronie dluzej, to dostaniecie special offer i zawsze troche $$ taniej jest. Mowie tu o roznych prezdmiotach, dosc czesto wyskakuje takie okienko :mrgreen:

ja tam kupilem baterie, niestety wczoraj po standardowej cenie, ale dobrze ze sa :cool:

Eryk1000 - Pon 01 Gru, 2014

Coś ta cena skaczę, klikam patrzę a tam EU24.74, ciekawe od czego to zależy, mimo wszystko cena fajna :)
atomek1000 - Pon 01 Gru, 2014

Chyba juz po promo bo odswierzylem stronie i 30$ :/
ap0f1s - Pon 01 Gru, 2014

Sam kupiłem tylko 8sztuk, chciałem więcej to limit na paypal mnie chwycił. Już założyłem drugie i wpłaciłem kase, internet znikł. Net sie pojawił i cena 30$, wrrrrrrrrrr. Dobrze, że jestem sam w pracy to nikt mnie nie słyszał.

P.S
Dałem radę kupić następne 12 sztuk po 23$, można bez problemu wznowić płatność, jeżeli zostanie odrzucone.

Wielkie dzięki za info koledze xlineage.

maro2383 - Pon 01 Gru, 2014

Mi się udało wyrwać 12 szt. w promocyjnej cenie :D Tak jak pisze xlineage, w rublach wychodzi taniej ale po przejściu do płatności automatycznie zmieniło mi walutę na USD i cena ciut wyżej wyszła...
Darki - Wto 02 Gru, 2014

http://www.hobbyking.com/...idProduct=28551 a takie były w tej promocji po 20$. :D
Mechano - Śro 03 Gru, 2014

Tylko ja widze ceny w euro? W dolarach to jest spora roznica.
Darki - Śro 03 Gru, 2014

W prawym górnym rogu obok Live Chat masz "currency EUR,USD...." klikasz wybierając rodzaj waluty.
maniekrox - Śro 03 Gru, 2014

Darki napisał/a:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=28551 a takie były w tej promocji po 20$. :D


Tylko w ich opisie jest napisane, że one sie bardziej nadają do testów, czy nieistotnych celów, bo wytrzymują z 60 rozładowań:)

tas - Śro 03 Gru, 2014

Mam 2 pakiety "B", kupiłem do CableCam, spadki napięcia są koszmarne. Ja taki pakiet obciążam 10c chwilowo i mają spadki 0.4V/celę
atomek1000 - Śro 03 Gru, 2014

Porównując z li ion to i tak dobrze :D ale i tak kupowanie ich w tej cenie mija się z celem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group