To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - FULL vs HT - baza dla ebajka

Eryk1000 - Wto 09 Gru, 2014

Ja myślę że każdy wybiera taką ramę na jaką go stać, trzeba się liczyć jeszcze z ewentualnym serwisowaniem części składowych w trakcie użytkowania ;)Dodatkowo dochodzą elementy stresowe typu co i jak złożyć żeby to jakoś wyglądało i nie straszyło ;)
MixhaL - Wto 09 Gru, 2014

-powiedz mi kto mając silnik DD napędza go o własnych siłach? nie po to się kupuje elektryka żeby go wozić a nie on nas a jeżeli chodzi Ci o wspomaganie to bujania nawet w tym wypadku nie czujesz, są dampery np dhx z pro pedal i ta funkcja nawet działa więc powód nie trafiony
- jak się nie wie co kupuje to pewnie, i HT można połamaną kupić i nie wiedzieć, samochód podobnie, kolejny nie trafiony
- tuleje zakupiłem na początku od proshock i jak narazie po 9 tys km zero luzów, jak jeździsz rowerem to też Ci się opony zużywaja prawda? i to dużo częściej niż tuleje szczególnie DH,czasami trzeba kilka kompletów w sezonie i nikt nie płacze a co dopiero tuleje raz na kilka lat
- dwa przykłady, 30s szukania, pierwszy bardzo duży trójkąt drugi ogrom miejsca pod ramą
http://fcdn.mtbr.com/atta...ke-dscn0513.jpg
http://www.sicklines.com/...ose_bootr4s.jpg

MARCIN - Wto 09 Gru, 2014

Nie chciałem ciągnąć tematu, ale zrobiliście to za mnie :mrgreen: .
Sprawa wygląda tak, że człowiek mądrzeje po pewnym czasie i przesiada się na lepszy sprzęt. Dlatego nie używam żadnych górnolotnych sformułowań typu "fantastyczny" czy "rewelacyjny" i nikomu nie zalecam, aby tak się wyrażał. Zawsze można mieć coś lepszego, bardziej "fantastycznego".
Kradnąc myśl sietaza - tas, to kiedy budujesz trójkołowca, a kiedy poziomkę dwukółkę? :mrgreen: Chyba już dość wyjeździłeś się "na stojąco" :mrgreen: .

tas - Śro 10 Gru, 2014

Poziomka FULL w terenie. Ojjj to by było coś! :D

Ale nie, na bank następny po kolejnym projekcie będzie elektryczny quadbike ^^


Freerider - Śro 10 Gru, 2014

Hoho xD To jest dopiero pojazd...Ale kasakasakasa :( Ciekawe czy ma mechanizm różnicowy. Jak by tam dać 2x hub to była by fajna rakieta, tylko czy os huba by to wytrzymała? :grin:
radasss - Pon 29 Gru, 2014

Z autopsji. Bez amortyzacji, a szczególnie tyłu to można jeździć po dobrze znanej trasie i nie za szybko. Przy 50 km/h wpadnięcie w kilkucentymetrową dziurkę źle bardzo robi kręgosłupowi :sad: Są to doświadczenia z dwóch sezonów e-bike'owego dojeżdżania do pracy i nazad. Jak wracałem nową trasą, a nie chciało mi się za wolno to dopiero dostawałem wytrzeszczu, aby w porę dziurkę przyłważyć :shock:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group