To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Sprzedam, oddam - [Sprzedam] OGNIWA 18650 SAMSUNG 2900 mAh

Stoned10 - Pon 15 Gru, 2014
Temat postu: [Sprzedam] OGNIWA 18650 SAMSUNG 2900 mAh
NIEAKTUALNE, DO USUNIĘCIA.
tas - Pon 15 Gru, 2014

Foteczka regulaminowo albo psikus :)
Stoned10 - Wto 23 Gru, 2014

up, dodana fotka
ElSor - Sob 27 Gru, 2014

Mimo dodania zdjęć zalecam ostrożność podczas dokonywania transakcji > http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=14762
Co ciekawe nowy nick i miejscowość ale osoba będzie ta sama > http://www.swiatelka.pl/v...ghlight=#169454

Stoned10 - Nie 28 Gru, 2014

ElSor, dlaczego mi bruździsz? Powinęła mi się noga na kiepskich akusach, ale całość zrekompensowałem a teraz mam ogniwa nowe, sprawdzone, wybitnej jakości i w niskiej cenie.
Nick nie musi być wszędzie jednaki, a miasto inne, bo się wyprowadziłem z domu rodzinnego.
Jeśli moja działalność budzi Twoje wątpliwości to śmiało - zakup kilka sztuk, sprawdź je pod każdym względem i sam się przekonasz że ogniwa są najwyższych lotów.

Dla zainteresowanych - mogę wysyłać za pobraniem, mogę też udzielić jednemu użytkownikowi kilka sztuk do testów żeby rozwiać wątpliwości.

ElSor - Nie 28 Gru, 2014

Niewątpliwie zrekompensowałeś całość ale przebieg i czas rekompensaty pozostawia jednak wiele do życzenia.
Skoro prowadzisz działalność, to wręcz pożądana powinna być spójna nazwa dla tej działalności z nickami na forach, by móc łatwo znaleźć Ciebie i Twoje usługi celem uzyskania lepszej pozycji na rynku i łatwiejszego znalezienia informacji o Tobie. No, chyba, że jest w tym jakiś cel.
Jeśli ogniwa są od Fona, to testować ich nie muszę, bo mam kilkanaście takich do swoich potrzeb i działają należycie.

JerzyZ - Nie 28 Gru, 2014

A ja powtórzę zapytanie z maila:
Czy możliwy jest zakup jednej lub kilku sztuk obudowy Bosch, które zostały po wymontowaniu ogniw? Chyba że wracają do fabryki w celu napełnienie nowymi ogniwami - ale jeśli tak, to te ogniwa co sprzedajesz raczej rewelacyjne nie są...

Stoned10 - Pon 29 Gru, 2014

Mam tylko ogniwa - właśnie dlatego że często obudowy są wadliwe (źle złączone, pęknięte) lub elektronika. Ogniwa są świetne, pomimo że z odzysku. Sam je kupuje w większych ilościach dla znajomych, dlatego część mogę odstąpić na forum. Są dogłębnie sprawdzane i nikt nigdy nie miał z nimi problemu. Na 2900 mAh mogą mieć różnice w pojemności około 5%.

Panowie, bez dywagacji proszę - najpierw się przekonajcie, później wysuwajcie wnioski co do jakości. Wiem co oferuję i ręczę za jakość tych ogniw. Na tylu zadowolonych klientów do tej pory tylko jeden na 120 sztukach znalazł 2 które nie trzymały napięć, więc dosłałem mu inne, bo dbam o zadowolenie.

Tak, ogniwa pochodzą od Fona, który już niestety nie sprzedaje ich detalicznie, tylko w całych pakietach. Gdy zamawiam je hurtowo, zawsze coś zostaje.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group