To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Akumulatory litowe i pochodne i ich ładowanie - Zasilacz xbox nie odpala.

irrs - Nie 11 Sty, 2015
Temat postu: Zasilacz xbox nie odpala.
Mój pierwszy montaż wiec proszę o nieśmianie się jeśli coś spartoliłem. A spartoliłem prawie na pewno bo po załączeniu przełącznika zasilacza po chwili świeci sie czerwona kontrolka. Ładowarka włącza się prawidlowo z akumulatorem samochodowym.
Wszytko ladnie widac na filmiku.
Rzućcie proszę fachowym okiem.

Edit: del zalacznika

bloodyopel - Nie 11 Sty, 2015

Startuje normalnie a po chwili włącza się zabezpieczenie, tak? A bez podłączonej ładowarki włącz zasilacz pstryczkiem czy będzie to samo?
irrs - Nie 11 Sty, 2015

Bez ładowarki jest tak samo - taki sam czas świecenia zielonej kontrolki. Samo polaczenie kabli ok?
bloodyopel - Nie 11 Sty, 2015

czarne razem, żółte razem i niebieski z czerwonym zwierasz, raczej wielkiej filozofii tam nie ma. Nie naciąłeś może izolacji i gdzieś nie styka żółty z czarnym?
irrs - Nie 11 Sty, 2015

Myślę, że nie powinny się stykać, bo zmierzyłem napięcie między nimi i utrzymuje się jeszcze ok 1 minuty (pewnie jest jakiś kondensator). A przez moment mialem nadzieje, ze to ten kierunek :)
radasss - Nie 11 Sty, 2015

Jak nie masz za daleko to podjedź z tym wszystkim do mnie. Postaram się pomóc.
irrs - Nie 11 Sty, 2015

Dzieki. Pewnie walniety zasilacz. Wyslalem PW!
maniakev - Pon 12 Sty, 2015

Obciąż zasilacz żarówką samochodową typu migacz 5W i wtedy zrób próbę.
irrs - Pon 12 Sty, 2015

Zasilacz został naprawiony przez fachowca tj. radasssa. I cale szczęście, bo sam sobie bym nie poradził. Byl jakiś problem z elektroniką. Obecnie jest poddawany próbom obciążenia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group