To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - Przyśpieszenie mojego roweru

seba664 - Pon 10 Sie, 2015

Film po drobnych przeróbkach
-dodane zabezpieczenie termiczne silnika 130 stopni ( jeszcze nie musiało zadziałać)
-sterownik zaprogramowany na max czyli max prąd z aku 65 A
-zrezygnowałem z hamowania regeneracyjnego teraz na "luzie" można się kulać i kulać :D
-przewody do silnika wymienione na 6x0,5 mm^2 na każdą z faz
-sterownika nie zabezpieczam termicznie bo jest w takim miejscu że ma dobre chłodzenie

Teraz jedyna rzecz jaką jeszcze chcę zmienić w mojej zabawce to torby na aku wymienić na pojemnik laminowany ( już jestem w trakcie laminowania)

Bateria 16s3p



Link do filmu jest
TU

tas - Pon 10 Sie, 2015

Ten film jest prywatny.

Ciemność, widzę ciemność!

Anonymous - Pon 10 Sie, 2015

A co będziesz prywatne filmy oglądał? Prywatny, to prywatny :P
Pykacz - Pon 10 Sie, 2015

U mnie widać.
seba664 - Pon 10 Sie, 2015

Film już działa lepsza jakość pewnie pojawi się za jakiś czas jak youtube przetworzy film

Hamulce piszczą ale to po pierwsze że są mokre ( chwile wcześniej była burza) a po drugie zrobiłem błąd i kupiłem chińskie klocki czekam aż się zużyją i kupuję konkretne nie ma sensu oszczędzać.

Prosze zauważyć że bateria ma 60 % przy pełnym naładowaniu są jeszcze lepsze osiągi :)
Tas patrz bo to jeden z Twoich wnuków :D

tas - Pon 10 Sie, 2015

Noo, kierowanie jedną ręką przy 60... :P
Pykacz - Pon 10 Sie, 2015

Ja jestem przeciwnikiem zamieszczania "polskich" filmików z jazdy po asfalcie rowerami EV 60-ką . Za niedługo wszyscy będziemy zmuszeni jeździć 250-kami czyli legalami albo wcale . Tak wróżę i zacznę od siebie . A do innej jazdy 500 ccm3 :twisted: I też po legalu .
Mechano - Pon 10 Sie, 2015

Według moich skromnych obliczeń pomyliłeś się o jakieś 1000W.
Pykacz - Wto 11 Sie, 2015

Mechano napisał/a:
Według moich skromnych obliczeń pomyliłeś się o jakieś 1000W.


Raczej tylko 400W bo przy 59% napięcia aku przy obciążeniu 65A w szczycie wychodzi mu napięcie 57V czyli 57V x 65A w szczycie = 3700W. Czyli w danym momencie )kręcony filmik o tyle się pomylił. Co nie zmienia faktu że przy na max naładowanym aku ma około 4,2kW uwzględniając "przysiad" napięcia o 3V przy poborze w szycie 65A . Co da w obliczeniach "Twój" błąd czyli około 1000W właśnie .

Tektronic - Pon 05 Paź, 2015

Lecisz jak pocisk :D


Dość cicho pracuje silnik na EB318 widze



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group