To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Kontrolery BLDC - Controller FOC

barmal - Śro 21 Gru, 2016

ajs napisał/a:
Tak sensory wymienione i sprawdzone wg opisu Tasa
PS:
Silnik ruszył...okazuje się, że posiadając CA v3 i sterownik Barmala manetka musi być bezpośrednio wpięta w sterownik a nie poprzez rezystor pomiarowy CA


Nie bardzo to widzę...coś zamulony jestem. Mógłbyś to wyjaśnić?

Dodatkowo jeszcze jakieś screeny z ustawieniami byłyby pomocne... :-)

ajs - Śro 21 Gru, 2016

CA3 posiada rezystor pomiarowy (CA shunt) z którego wychodzą 3 kable od manetki (dzięki tej opcji można dokładnie regulować prąd manetki) i to chyba nie pasowało sterownikowi...
Tomas - Czw 22 Gru, 2016

Ja miałem podlaczoną manetek do CAv3 przy sterowniku od barmala i wszystko smigało az miło . Wieczorkiem jak nie zapomnę podesle Ci schemat jak miałem u siebie
Pykacz - Pią 10 Lut, 2017

Gdzie można zobaczyć jakieś zestawienie parametrów tych sterowników (12 i 24 ). Szukam przez tel. już z 15 min i się poddałem. No wymiary bym też poprosił jeśli można :) Bt jest w jakiejś opcji czy w standardzie?
pepelito - Pią 10 Lut, 2017

Panie, pierwszy post i plik pdf w załączniku. :mrgreen:
Pykacz - Pią 10 Lut, 2017

Dzięki . Wszystko jasne.
Anonymous - Nie 19 Lut, 2017

Na jakich tranzystorach to chodzi?
barmal - Pon 20 Lut, 2017

PawLas napisał/a:
Na jakich tranzystorach to chodzi?


IRFB4110

Anonymous - Pon 20 Lut, 2017

Czy te IRFB4110 różnych producentów bardzo różnią się od siebie? Zamówiłem 20 sztuk w Chinach po 3zł/sztuka i zastanawiam się teraz czy faktycznie będą ok...
Chce wymienić wszystkie 15 w moim GT1500 ze względu na 2x mniejszą rezystancję kanału w porównaniu do 4410.

tas - Pon 20 Lut, 2017

Kupowałem parę razy i zawsze to były podróbki.
Jeśli chcesz kupić tanio to kup na aliexpress elementy z wylutów, zawsze są orginalne.

barmal - Pon 20 Lut, 2017

Ja nie ryzykuję. Zawsze biorę z TME.
Eryk1000 - Pon 20 Lut, 2017

Jest duża szansa że te z Chin pięknie wybuchną :) ja też biorę z TME i części są Ok.
Anonymous - Pon 20 Lut, 2017

Łobacym :roll: Najwyżej będzie chiński nowy rok z powtórki i sztuczne ognie pod którąś z górek, albo przy starcie ze świateł...hehe. Łobacym.
Anonymous - Pon 20 Lut, 2017

Panowie! Do maszyn.

http://www.polskieradio.p...rtykul/1729814/

Na górze kliknij guzik "słuchaj"

Yin - Pon 20 Lut, 2017

Strona nie została znaleziona.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group