To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Konstrukcje własne - black shadow on street w moim wykonaniu

bloodyopel - Śro 18 Lut, 2015

W teorii im większa prędkość tym opory większe. To nie jest mechaniczne blokowanie lecz indukcyjne

EDIT
Tas uprzedziłeś mnie :P

Saku - Śro 18 Lut, 2015

Moge to przetestowac bez obaw Ze cos sie zrypie?
bo na chwile obecna to rozwiazanie jakos to tak no. :grin:

tas - Śro 18 Lut, 2015

No tylko się zbytnio nie przykładaj, skutkiem ubocznym jest grzanie się kabli ;)
Saku - Pon 16 Mar, 2015

Jeszcze zostalo mi przeprogramowac sterownik i podpiac bms.a no ale mam jeden problem.
jak macie rozwiazane calkowite odcinanie zasilania jak jest zamknieta obudowa od aku
czy tylko stacyjka wylaczacie czy przez roznicowke gdzies na zew.
? :roll:
denerwuje mnie ciagle klekanie przy akumulatorach i wpinanie kabla przed jazda.

bloodyopel - Pon 16 Mar, 2015

A po co tam RCD? :P zwykły wyłącznik instalacyjny i tyle ;)
Saku - Wto 17 Mar, 2015

No fakt :lol:
ale majac wpiete aku i jak wylacze tylko na stacyjce ze sterownika to i tak bedzie siorbac aku?

bloodyopel - Wto 17 Mar, 2015

Powiem Ci że sam stanąłem przed tym pytaniem, niby gdzieś czytałem że jednak jakieś pojedyncze miliampery lecą jeśli się wypina tylko ze stacyjki. Mimo to myślę że warto jednak mieć główny "hebel", niekoniecznie zawsze go używać do rozłączania całości ;)
Saku - Wto 17 Mar, 2015

Dokladnie tak jak mowisz tylko gdzie go umiescic tak zeby oka nie kaleczyl i byl w miejscu dostepnym bez zbednych kombinacji :sad:
Saku - Sob 25 Kwi, 2015

Czas na zmiane skrzynki z ktorej nie do konca jestem zadowolony bo jest bardzo ciezka i zamyka sie na zasadzie cztery wkrety i dwie gumki :oops:


Galeria Allegro

Tak wyglada nowy kandydat :mrgreen:

Saku - Pią 01 Maj, 2015

Panowie gdzies na forum czytalem ze mozna wyprowadzic ze sterownika przewody do wlaczania i wylaczania tempomatu?
EB318 tylko nie pamietam gdzie i co...


allegro galerie

tas - Pią 01 Maj, 2015

po prawej masz zworę z cyny, usuń ją i zamiast tego daj 2 kabelki z przyciskiem chwilowym. W programie ustaw aktywacje tempomatu od 1 sek
Saku - Pią 01 Maj, 2015

Tu gdzie CR-GND?

galerie allegro

tas - Pią 01 Maj, 2015

CR - CRuise
Saku - Wto 05 Maj, 2015

No i gites majonez papas :wink: dzieki. (Testy pomyslnie)
juz blisko ukonczeniu sie ma moja maszyna jeszcze tylko BMS zostal do podlaczenia :roll: mozolna papranina..



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group