To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Nowości EV - Czyżby modyfikacja TAsMobila :) ?

Darki - Wto 17 Lut, 2015
Temat postu: Czyżby modyfikacja TAsMobila :) ?
http://www.youtube.com/watch?v=LklI1oY6XQQ
Eryk1000 - Wto 17 Lut, 2015

jakiś klon, ale bateria marniutka. I te opony w sumie to balony :P Muszą dawać spore opory toczenia, w terenie za to pewnie dają rade ;)
maro2383 - Wto 17 Lut, 2015

Te lacie zastępują chyba amortyzatory :mrgreen: Niezły zonk po otwarciu skrzyneczki :shock:
fineasz - Wto 17 Lut, 2015

Jak za 600$ to nie wymagaj zbyt wiele. W przeliczeniu ~2200 PLN Gdzie za tyle znajdziesz podobnego ebajka ? :)
Anonymous - Wto 17 Lut, 2015

Zmienić baterie na mocniejsze (pojemniejsze) i mogło by być, choć wolałbym, żeby to kosztowało 600 zł, a nie $ ;)
fineasz - Wto 17 Lut, 2015

Za 600zł to roweru takiego nie kupisz, a gdzie mowa o silniku, akumulatorze i robociźnie ;)
ajs - Wto 17 Lut, 2015

fineasz napisał/a:
Jak za 600$ to nie wymagaj zbyt wiele. W przeliczeniu ~2200 PLN Gdzie za tyle znajdziesz podobnego ebajka ? :)
Dla zwykłego pracownika z USA to 1tyd.-2 tyg. pracy ;-)
sietaz - Śro 18 Lut, 2015

Coś mi się ta cena nie podoba. Podstawowy fatbike jakim miałem okazję się śmignąć w Warszawie kosztuje 7500 zł
Pykacz - Śro 18 Lut, 2015

To poczekaj jeszcze troszkę a będą w ofercie elektryczne (niedługo) z silnikami 9c i aku czyli gotowe do jazdy i zdaje się za mniej kaski. :roll:
sietaz - Śro 18 Lut, 2015

To spekulacja czy opis czyichś planów :razz: ?
Pykacz - Śro 18 Lut, 2015

sietaz napisał/a:
To spekulacja czy opis czyichś planów :razz: ?
Nic nie powiem więcej . :twisted:
sietaz - Śro 18 Lut, 2015

Po tym jak przejechałem się tym fatbike'iem od razu zrodziła się myśl, że z silnikiem to musi być mega przyjemna jazda. Te niecałe 1.4 atmosfery w oponach daje fantastyczny komfort. Gdyby to jeszcze był full to byłby bike marzeń

Swoją drogą uwielbiam jak ludzie piszą -"szeroka opona, ooo to musi mieć spore opory toczenia". A tu niespodzianka, im szersza (przy tym samym ciśnieniu) tym ma mniejsze opory toczenia. Od razu uprzedze pytanie "w takim razie czemu kolarze jeżdżą na tak cienkich oponach?" - suma oporu powietrza i toczenia szerokiej opony powyżej ~25km/h przewyższa sumę oporów" jedno calówki"

Natanoj - Śro 18 Lut, 2015

Szukając co to takiego ten tłusty rower natrafiłem na:
http://www.bikerumor.com/...ppelin-fatbike/

Czy takie rozwiązanie tylnego zawieszenia się sprawdza? Na wertepach tylne koło zamiast tradycyjnie lecieć w górę i przód idzie w górę i w tył. Ale podoba mi się ten cały wolny trójkąt ramy, a i wygląd niczego sobie.

sietaz - Śro 18 Lut, 2015

To co tutaj zapodałeś to już w ogóle przerasta moje wyobrażenia co można jeszcze dodać. Zdalna zmiana ciśnienia w oponach. Pewnie kosztuje to majątek (po samej korbie widać która warta jest krocie)
Adam Wysokiński - Śro 18 Lut, 2015

Podobne rozwiązanie tylnego zawieszenia można było spotkać bardzo dawno temu w motocyklach. Niezłe dziwadło ale wygląda zajebiście.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group