To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Przymiarki do listy

tas - Śro 25 Mar, 2015

Adam, to jest taki filtr dolnoprzepustowy, wiesz w jakim celu. A to, czy ktoś nabija posty z tych czy innych powodów, czy nie to jednak potrafię wywnioskować :)
MARCIN - Śro 25 Mar, 2015

tas napisał/a:
- opisany na forum własny projekt budowy ebajka (lub opisany już gotowy ebajk)

To pewnie do mnie :mrgreen: , bo ja się nie przechwalam swoim rowerem.
Osobiście obstawałbym nad podaniem stanu majątkowego zainteresowanych stron.
Sorry, ale jeśli ktoś chce pomóc, to musi być wykwalifikowanym, hmm... No właśnie, kim?

tas - Śro 25 Mar, 2015

Moja propozycja wymagań jest minimalna i równie minimalnie pomaga, by ktoś w potrzebie trafił do odpowiedniej osoby.
Ja też sobie mogę napisać, że mam 20 ebajków w domu, każdy z carbonu ale nie pokażę, bo się nie chwalę... ;) hie hie

MARCIN - Śro 25 Mar, 2015

tas napisał/a:
Moja propozycja wymagań jest minimalna i równie minimalnie pomaga, by ktoś w potrzebie trafił do odpowiedniej osoby.
Ja też sobie mogę napisać, że mam 20 ebajków w domu, każdy z carbonu ale nie pokażę, bo się nie chwalę... ;) hie hie

Nigdy nie mówiłem, że mam karbonowe :razz: .
Jak dla mnie, to męczenie któryś raz z rzędu sztywniaka jest bez większego sensu. Teraz fulle są w modzie i przypuszczam, że na nich wszyscy się koncentrują. Dlatego szkoda kolejny raz opisywać zwyczajne MTB.
Prawda jest taka, że masz już obmyślony pomysł, a konsultacje społeczne to ściema. Przecież ta lista i tak powstanie i przypniesz ją gdzie będziesz uważał. Przecież to Ty jesteś moderatorem.
Proponuję wcielić pomysł w życie, bo szkoda klepania po klawiszach.

tas - Śro 25 Mar, 2015

Spokojnie, wszystko w swoim czasie. Na hurra to wiesz co się robi ;)
Nie ma takiego pomysłu, którego nie dałoby się zrobić lepiej.

Dla przykładu czy wystarczy tylko nick - miasto czy jest sens dodać np budowa/naprawa/wykonanie skrzynki/cośtam czyli temat w którym się ktoś znajduje szczególnie dobrze?

WojtekErnest - Śro 25 Mar, 2015

Pomysł, propozycja brzegowych warunków @tas-a jest logiczna ale tak naprawdę On i kilku aktywniejszych forumowiczów, niemal z pamięci wymienia tych którzy
a) coś zrobili
b) pomagają
c) robią to nie 'od wczoraj'

tas - Śro 25 Mar, 2015

Wierzę, że jest cała rzesza ludzi, którzy na forum nie są jakoś ponad standardowo aktywni, a wiedzą, umią i chcą (oraz już działają, ale w realu). I to jest temat dla nich.
Ale nie na hop siup, stąd dyskusja.

MARCIN - Czw 26 Mar, 2015

tas napisał/a:
Wierzę

Dobrze kombinujesz, wiara czyni cuda :lol: .
Co Tobie da, że ktoś opisze swój rower? Przecież niekoniecznie musiał zostać zbudowany przez autora opisu...

sunman - Czw 26 Mar, 2015

Marcin Ty tak na powaznie ? czy sobie robisz jaja jako adwokat diabla ?
tkoko - Czw 26 Mar, 2015

Tas czy nie prościej listę użytkowników posegregować na województwa (powiaty) oraz na profilu użytkownika dodać jeszcze kilka rubryk; np. amator, profesjonalista, oraz zakres pomocy; elektryka, mechanika, handel, własne konstrukcje oraz inne. Te dane mogły by być widoczne w formie kwadratów/kółek z zaznaczonym "ptaszkiem" zakresem pomocy przy nicku.
tas - Czw 26 Mar, 2015

Niestety nie da się robić żadnych zmian w skryptach forum bo (jak pewnie zauważyłeś, lub nie) administrator forum (ten główny, nie Zeltom) nie jest zainteresowany zmianami, nadzorowaniem , unowocześnianiem. W ogóle zagląda tu raz w miesiącu i tyle. Wiec wyobraź sobie jak wygląda załatwienie czegokolwiek najprostszego.
A z 2 rzeczy - nie zrobić nic, albo poświęcić trochę czasu na moderowanie takiej listy - to wolę to drugie :P

MARCIN - Czw 26 Mar, 2015

sunman napisał/a:
Marcin Ty tak na powaznie ? czy sobie robisz jaja jako adwokat diabla ?

Ale że co? Nie podoba się moje poczucie humoru? :lol: .
Są na tym forum tacy, którzy sprzedali już więcej niż jeden poskładany rower. Posiadanie elektryka i kilka jego fotek nie powinny świadczyć o wiedzy bądź niewiedzy.
Postuluję dodanie do listy wykształcenia lub wykonywanej pracy - ogniwa, jak już wielokrotnie straszono na tym forum, mogą nawet wybuchnąć, więc chyba nie chcecie otrzymać pomocy od niewykwalifikowanego domorosłego geniusza i wylecieć w powietrze, co? :lol: . Przy prądach rzędu dziesiątek amperów nie ma żartów. Tak więc ilu elektryków będzie liczyć lista pomocowa? :) .

tas - Czw 26 Mar, 2015

Marcin.
Jest szum, jest impreza, no nie? ;)

Adam Wysokiński - Czw 26 Mar, 2015

Pomoc to nie wykonanie czegoś. Jak się coś kupi to można żądać gwarancji bezpieczeństwa i poprawnego działania. Nikt nie zagwarantuje, że "przyuczony" zrobi wszystko poprawnie. Wszystko na własną odpowiedzialność. A to czy ktoś komuś nie " podłozy świni" to żadną ustawą nie zagwarantujesz. Jak ktoś się decyduje na to żeby pomóc komuś to sam będzie przed własnym sumieniem odpowiadać jak wprowadził kogos w błąd.
MARCIN - Czw 26 Mar, 2015

tas napisał/a:
Marcin.
Jest szum, jest impreza, no nie? ;)

No tak :mrgreen: .
Poważnie mówiąc: wyrażam swą dezaprobatę dla tego pomysłu. Moje zdanie, jak przewiduję, nie ma większego znaczenia, lista powstanie. Jeśli komuś to pomoże, to świetnie. Mnie wystarcza kontakt przez PW. A gdybym był "zielony", to komuś zapłaciłbym za złożenie i lista pewnie też nie byłaby potrzebna. Darmowe doradztwo pewnie by mi wtedy nie pomogło.

Pozwolę sobie zacytować ponownie :)
tas napisał/a:
Marcin.
Jest szum, jest impreza, no nie? ;)

Dużo szumu robisz o coś, co już jest dostępne, tylko w innej formie. Ale co tam, zabawmy się!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group