To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Przymiarki do listy

tas - Czw 26 Mar, 2015

MARCIN napisał/a:
Moje zdanie, jak przewiduję, nie ma większego znaczenia, lista powstanie.


No na razie tak, nie dajesz żadnego argumentu, żadnego kontr pomysłu więc i Twoje wypowiedzi nie mają żadnego większego znaczenia dla sprawy prócz szumu. ;)

MARCIN - Czw 26 Mar, 2015

tas napisał/a:
MARCIN napisał/a:
Moje zdanie, jak przewiduję, nie ma większego znaczenia, lista powstanie.


No na razie tak, nie dajesz żadnego argumentu, żadnego kontr pomysłu więc i wypowiedzi nie mają żadnego znaczenia dla sprawy prócz szumu.

Więc w jakim celu założyłeś temat? Myślałem, że chcesz wiedzieć, co mają do powiedzenia w tej sprawie Użytkownicy Forum... Mówiłem, od razu trzeba było przypiąć listę tam, gdzie sobie wymarzyłeś.
Nie muszę przedstawiać żadnego innego pomysłu w zamian. Zwyczajnie stwierdzam, że Twój pomysł trafiony nie jest. No ale może się mylę, bo mnie rzadko potrzebna pomoc z zewnątrz...

Pomysł ten w praktyce będzie wyglądał tak, że połowa Użytkowników będzie wisieć na liście, ale prawie nikt nie będzie miał czasu na grzebanie komuś w rowerze za free. Kilka osób pewnie chętnie pomoże, ale żyjemy w określonych realiach - dom, praca, rodzina - i pewnie na chęciach pomocy się skończy.

tas - Czw 26 Mar, 2015

Założyłem temat w celu dyskusji i dopracowania pomysłu.
Nieszczególnie mi zależy na opinii:
"mnie się nie podoba, bo nie potrzebuję, a w ogóle to kiepski pomysł, ale może się mylę". :D
Zresztą chyba nikomu nie zależy na takiej opinii w jakimkolwiek temacie gdzie potrzebne są konkretne propozycje, opcje, tematy, a nie szum, marudzenie, "nie bo nie" i inne takie jest dobrze jak jest, po co cokolwiek zmieniać. :P

No i może nie wiesz, ale za free to można po ryju dostać co najwyżej. Mnie by było głupio za okazaną pomoc się nie odwdzięczyć w ten czy inny sposób w ramach możliwości.

MARCIN - Czw 26 Mar, 2015

tas napisał/a:
Założyłem temat w celu dyskusji i dopracowania pomysłu.P

Założyłeś także, że pomysł należy dopracować i wcielić w życie na siłę, nie chcesz słuchać głosów sprzeciwu. Dlaczego zawsze zakładasz, że tylko Ty masz rację?
tas napisał/a:
No i może nie wiesz, ale za free to można po ryju dostać co najwyżej. Mnie by było głupio za okazaną pomoc się nie odwdzięczyć w ten czy inny sposób w ramach możliwości.

Tym bardziej, że to Ty chcesz pomagać :lol: .

tas - Czw 26 Mar, 2015

No staram się pomóc innym i nawet myślę, że mi się uda!
Ale na placu widzę takiego samotnego Marcina, co wymachuje transparentem z napisem "nie bo nie!" :P

MARCIN - Czw 26 Mar, 2015

tas napisał/a:
No staram się pomóc innym i nawet myślę, że mi się uda!

Masz kilku admiaratorów, nie mogę zaprzeczyć. Pewnie też ich wielbisz za odwdzięczanie się. Na dodatek posiadasz uprawnienia moderatora, więc możesz forsować cokolwiek zapragniesz. Niestety, nadal nie napisałeś w jakim celu ma powstać ta lista... Chęć pomocy? Chęć zarobkowania? Przeniesienie pomocy do "reala" i rezygnacja z forum?

atomek1000 - Czw 26 Mar, 2015

Wiesz, ze nikt nie każe ci z niej korzystać? Są ludzie którym się przyda i to dla nich.
tas - Czw 26 Mar, 2015

Tak, rezygnacja z forum! :D
Przejrzałeś niecny plan :(

bloodyopel - Czw 26 Mar, 2015

MARCIN, człowieku, tak czytam to wszystko i serio, oooo cooo Ciii chodziiii?? :D czy jeśli temat Cię nie interesuje to nie możesz go po prostu ominąć szerokim łukiem? ;) pomysł dla mnie bdb; po to jest forum żeby rzucić jakiś pomysł, przedyskutować, polepszyć. A Ty próbujesz przez 3 strony wątku tylko go forsować... Wyraziłeś swoje zdanie, dziękujemy Ci za to, możesz odpuścić temat :wink:
MARCIN - Czw 26 Mar, 2015

tas napisał/a:
Tak, rezygnacja z forum :P

Oczywiste, że nie to. A co z pozostałymi opcjami?
bloodyopel napisał/a:
MARCIN, człowieku, tak czytam to wszystko i serio, oooo cooo Ciii chodziiii?? :D czy jeśli temat Cię nie interesuje to nie możesz go po prostu ominąć szerokim łukiem? ;) pomysł dla mnie bdb; po to jest forum żeby rzucić jakiś pomysł, przedyskutować, polepszyć. A Ty próbujesz przez 3 strony wątku tylko go forsować... Wyraziłeś swoje zdanie, dziękujemy Ci za to, możesz odpuścić temat :wink:

Tas mówi, że chce dopracować temat, więc w tym pomagam, nic innego :mrgreen: . Chyba nikt nie chce zgadzać się na coś, co nie jest dokładnie określone, prawda?

tas - Czw 26 Mar, 2015

bloodyopel, ja to odbieram jako takie raczej osobiste podjazdy. Sęk w tym, że ciężko znaleźć jakiś szczególnie mocny punkt zaczepienia na tym polu więc obrywa się pomysłowi jako takiemu.
Ogólnie to cyrk z tego wychodzi, a nie dyskusja, ale mam nadzieję, że wszystko się obróci w końcu w dobrą monetę :)
Przynajmniej prowokuje to do jakieś rozmowy, nie koniecznie na temat, ale zawsze :D

Marcin. To jest NARZĘDZIE. A jak ono będzie użytkowane zależy jakie możliwości da zainteresowanym.

sunman - Czw 26 Mar, 2015

Marcin dales mi zagwostke na wieczorek przebijam sie przez twe posty jestem narazie na styczniu i szukam kluczowego momentu kiedy moderator wyrzadzil Ci krzywde szukam i kopie bo az sie wciagnolem :P
MARCIN - Czw 26 Mar, 2015

tas napisał/a:
bloodyopel, ja to odbieram jako takie raczej osobiste podjazdy.

Nie może być inaczej, w końcu Ty jestem autorem :lol: .
sunman napisał/a:
Marcin dales mi zagwostke na wieczorek przebijam sie przez twe posty jestem narazie na styczniu i szukam kluczowego momentu kiedy moderator wyrzadzil Ci krzywde szukam i kopie bo az sie wciagnolem :P

Ja tylko nabijam posty, bo chcę zostać prezesem :mrgreen: . Kierownikowanie już mi się znudziło :mrgreen: .

Eryk1000 - Czw 26 Mar, 2015

Listę można zrobic i tak się na nią wpisza osoby zainteresowane. Sam korzystalem z pomocy pytajac innych i naprawde lepiej zapytac, zobaczyc niż się samemu mordowac i przecierac szlak na nowo.
2mirko2 - Czw 26 Mar, 2015

Fajna taka lista, będzie wiadomo czy ktoś w okolicy jest, może się okaże, że znajdę kogoś kto to mi naprawi sterownik, serwis rtv u mnie w wawie (na kasprzaka) robi wielkie oczy i mnie odsyła z kwitkiem bo nigdy na oczy nie widzieli sterownika do roweru :/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group