To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - Silnik hub jako mid

irrs - Wto 07 Kwi, 2015
Temat postu: Silnik hub jako mid
Nie wiem czy było, ale znalazlem fajną konstrukcję mida z użyciem silnika HUB.



Link do wątku na ES

tas - Wto 07 Kwi, 2015

takich HUBo-MIDów jest dużo dużo więcej, nawet daleko nie trzeba szukać i na naszym podwórku forumowym powstaje kilka ciekawych konstrukcji.
Szkoda tylko, że się ludkowie chowają zamiast opisywać projekt - do 100 głów to nie jedna ;)

irrs - Wto 07 Kwi, 2015

Właśnie w prywatnych rozmowach z co poniektórymi konstruktorami słyszałem o takowych. Sam nie wiem, po co te tajemnice ;)
Może czekają na stworzenie nowego działu na forum, bo nie wiedzą czy wrzucać to do hubów czy midów :D

tas - Wto 07 Kwi, 2015

Zdziwiłbyś się ile projektów jest fenomenalnych w warsztatach i na ulicach budowanych i gotowych, ale pokitranych i nie opisanych :)
Freerider - Wto 07 Kwi, 2015

Ja buduje coś takiego, http://endless-sphere.com...=38553&start=25 tylko linia łańcucha będzie caaaałkiem inna. :D
sietaz - Wto 07 Kwi, 2015

irrs napisał/a:
Sam nie wiem, po co te tajemnice


To nie zawsze są tajemnicy - co po niektórym nie chcę się wrzucać zdjęć i pisać wątków o swoich bike'ach. Wolą jeździć.

Przykład:


Mało prawdopodobne żeby zdjęcie tego roweru ujrzało światło dzienne, no może by się pojawiło bo będzie pewnie na sprzedaż, ale to wyjątek. Jest sporo innych ciekawych konstrukcji na które nie mam hmmm... autoryzacji. Robić komuś opis roweru na forum - no nie bardzo

A midów jest jak na lekarstwo. Już o midach tego typu co robi freerider nie wspomnę bo to zupełnie inny level przeróbki

irrs - Pon 13 Kwi, 2015

Piękna skrzyneczka. Muszę się w końcu zabrać za zrobienie sobie takiej. Jest gdzieś w sieci jakiś przystępny opis albo film ze szczegółami wykonania skrzynki? Próbowałem ogarnąć opis na nexunie, ale dla mnie jest to zbyt na skróty.
tas - Pon 13 Kwi, 2015

Ha, dostałem dzisiaj zepsuty silnik przekładniowy rated 500W :D
Jak mi się uda go naprawić, to robię demonstrator technologiczny na bazie jakiegoś byle czego w postaci MIDo-HUBa hehe

tomeczekokok - Wto 14 Kwi, 2015

Ja też buduje z pomocą tego forum Hubo Mida.:).

Jak dobrze pójdzie za 3 tygodnie opiszę pełną konstrukcje wraz z wrażeniami jazdy, zaletami, wadami zdjęciami i filmikami.:)

irrs - Wto 14 Kwi, 2015

No to się zrobił wątek, gdzie można "się ujawnić".
Taki Klub Anonimowych Hubomidoholików :D
Będę wypatrywał fotek z finalnych konstrukcji.

Freerider - Śro 15 Kwi, 2015

U mnie do finalnej konstrukcji to lata świetlne... o.O Na razie same problemy... :(
tomeczekokok - Czw 16 Kwi, 2015

A z czym masz problemy Freerider?.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group