To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - A powiedz, skąd wiesz o ebajkach?

tas - Wto 07 Kwi, 2015
Temat postu: A powiedz, skąd wiesz o ebajkach?
Skąd dowiedziałeś się o pojazdach elektrycznych (ebajkach)?
irrs - Śro 08 Kwi, 2015

Brakuje: najpierw zobaczyłem w markecie a potem szukałem w necie opinii o nim, po czym okazalo się że to się nie kupuje tylko konstruuje...
Tomas - Śro 08 Kwi, 2015

Rodzicom się zachciało wspomagania i dali mi zadanie wyszukać coś elektrycznego dla nich. Znalazłem zestawy gotowcow po 250w i zamontowalem im. Przejechałem się i banan na twarzy wiec zacząłem szukac w necie czy istnieją lepsze zestawy i trafiłem tu na forum i się zdziwiłem jakie cudeńka można robić. Nie znam sie na elektryce ale lubię się uczyć nowych rzeczy wiec postanowilem spróbować :wink:
Adam Wysokiński - Śro 08 Kwi, 2015

Jak miałem 10-15 lat ( już dokładnie nie pamiętam) to był w Młodym Techniku artykuł o elektrycznym składaku. :smile:
Nostusek - Śro 08 Kwi, 2015

Założyłem się z prezesem firmy w której pracowałem że w tydzień zbuduję rower z autonomicznym napędem elektrycznym nie używając gotowych rozwiązań na przeniesienie napędu - zakład wygrałem - rower powstał i jeździ od wielu lat. Jedynie bagażnik, silnik i kufer się zmienił - idea i przeniesienie napędu zostało pierwotnie zbudowane. Etap rozwoju produktu obecnie wstrzymany od blisko 3 lat.
Saku - Śro 08 Kwi, 2015

Znajomy sprzedal mi hulajnoge za 70zl jako zlom. Mial jeszcze quada takiego malego chiniola dla syna 7lat ze spaliniaka przerobionego z silnikiem 500W i mowil ze miota nim jak szatan co wydawalo mi sie bajkami :???: wzialem ta hulajke zmienilem aku i okazalo sie ze na silniku 250W jakos sie to ze mna toczy :shock: pomyslalem co by bylo z 1000W i zaczalem majstrowac i szukac forum.

Fakt ze jak znalazlem wasze forum to je wylaczylem bo "forum.arbiter" jakos mnie nie przekonalo i pomyslalem ze nie dotyczy pojazdow elektrycznych ale wygooglalem temat o przerabianiu czegos i :shock: faktycznie jednak to jest to co szukam tylko czego taka nazwa?

Ale juz wiem...

Anonymous - Śro 08 Kwi, 2015

Chcieliśmy zmienić nazwę na bardziej związaną z tematyką, ale właściciel się nie zgodził.
atomek1000 - Śro 08 Kwi, 2015

A może by się tak na domenkę zrzucić? Adres stary by funkcjonował a nowy moglibyśmy jakiś sami wymyślić. Koszt domeny na prawdę nie jest duży więc wystarczyło by kilka osób rocznie na zrzutkę.
tas - Śro 08 Kwi, 2015

A Ty byś chciał, żeby Ci jakieś obce ludki psuły statystyki domeny/serwera?
No właśnie ;)

Anonymous - Śro 08 Kwi, 2015

Była już taka domena wykupiona i było przekierowanie, ale @arbiter ostro zaprotestował.
atomek1000 - Śro 08 Kwi, 2015

A komu potrzebne te statystyki?
WojtekErnest - Czw 09 Kwi, 2015

atomek1000 napisał/a:
A komu potrzebne te statystyki?

Czyzbys nie wiedzial do czego służy internet, posiadanie domeny z duza ilością odwiedzin ? :-)
Już nie jest argumentem o 'trudnosciach' w dotarciu do forum o rowerach elektrycznych, brak tej nazwy w domenie, bo dzieki opisowi strony wlasciwe tagi są dobrze pozycjonowane przez google i inne wyszukiwarki.
Brak jedynie powiązania z FB.

Anonymous - Czw 09 Kwi, 2015

FB to samo "zuo" ;)
Nie mam, a jednak istnieję ;)

atomek1000 - Czw 09 Kwi, 2015

Dokładnie wiem ale dokładne statystyki i tak pokaza ze alias jest tyko ajtywny a nie jego strony ;) plus reklamodawców i tak u nas nie ma więc te statystyki tak średnio potrzebne chyba ze chce nas sprzedać :D
tomeczekokok - Czw 09 Kwi, 2015

Od małego wyobrażałem sobie że mam silnik w rowerze i padło na napędy elektryczny:).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group