To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - A powiedz, skąd wiesz o ebajkach?

Stanek271 - Pon 08 Sty, 2018

Znajomy jest zapalonym fanem tego forum i poprostu zarazil mnie ta tematyką.
Mitar - Wto 09 Sty, 2018

Aleś odkopał temat, a ja się dałem nabrać że to nowa ankieta :D
Stanek271 - Czw 11 Sty, 2018

Wiem, jestem na forum od niedawna i na razie chłonę wszystko po kolei a jest co czytac i oglądać.
niegodny - Pią 12 Sty, 2018

Hmm. Parę lat temu wybrałem się za namową kolegą z forum Umburem do Tas-a do Żywca.Marcin udostępnił nam jeden z Jego rumaków elektrycznych. Wystarczyła 10 minutowa przejażdżka no i wpadłem jak śliwka w kompot.Zmieniłem branżę w której pracowałem od 16 lat.
A teraz buduję rowerki dla innych.Przy okazji, dzięki Tas za wiedzę i cierpliwość.

Joki - Nie 14 Sty, 2018

Dowiedziałem się z linku w jednym z tematów na Autokąciku.
henio - Pią 09 Lut, 2018

Najpierw szukałem na allegro zestawu do konwersji, potem informacji o nim na YT no i wyszukiwarka wyświetla mi filmiki Tasa i załapałem bakcyla :)
pxl666 - Czw 28 Cze, 2018

tak tylko w odniesieniu do ankiety " podejrzewam ze kiedyś na Skrzycznem zobaczyłem jak Tas podjeżdża na rowerze W GÓRĘ bez pedałowania , wydało się mi się to podejrzane "
Frodo - Pon 26 Lis, 2018

Trafiłem przypadkiem na blog Nexun
dvjcodec - Sob 21 Maj, 2022

Przy okazji przywitam się forumowej braci :)
Skąd się dowiedziałem? Hmmm, zawsze mnie to interesowało, dawno chciałem jakiś pojazd elektryczny zmotać, ale brak czasu i wiedzy jakoś mnie blokowały. Później zacząłem się trochę bardziej interesować, zacząłem budować elektryczną hulajnogę, która nauczyła mnie bardzo dużo (jak czegoś nie spartolić i nie wydawać pieniędzy bez sensu) i w międzyczasie wpadł pomysł na wymianę zwykłych rowerów w domu na elektryki.
Dłubię w moim przydomowym warsztaciku.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group