To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Konstrukcje własne - Mad max

Yin - Śro 08 Kwi, 2015
Temat postu: Mad max
W ramach ujawniania się forumowo z swoimi konstrukcjami ;) Złożony przeze mnie tez zimy: rama z wahaczem 12 kg, dosyć mocno przewymiarowana wytrzymałościowo, malowana proszkowo. Wahacz wydłużony o 5 cm dla zwiększenia rozstawu osi - dzięki temu jeździ się bardzo płynnie i tylne koło łatwo "wchodzi" na krawężniki. Trochę kusi mnie przeplecenie tyłu na 24" dla zwiększenia momentu :) . Pewnie wymienię też korbę na szosową 53t bo lubię dokręcać w czasie jazdy :) Elektrycznie aktualnie Nine Continent RH2806 (10x6) z sterownikiem 48v i pakietem tuningy 12s2p. Docelowo będzie 16s3p lub 16s4p.









Podziękowania za pomoc dla kolegów którzy pomogli przy powstaniu ramy :)

tas - Śro 08 Kwi, 2015

Elegancki :)
Fajnie widać te nity jak na poszyciu Titanica :D

toft - Śro 08 Kwi, 2015

Jeszcze raz gratki. Jak złoZysz pakiet to moze się kiedys spotkamy w pół drogi:)
Yin - Śro 08 Kwi, 2015

To śruby imbusowe :) Dzięki temu mam dostęp do skrzynki z wszystkich stron i modułową budowę bika - każdą część przychodzącą do skrzynki mogę odkręcić i wymienić :)

toft napisał/a:
Jeszcze raz gratki. Jak złoZysz pakiet to moze się kiedys spotkamy w pół drogi:)


Dzięki. Zasięg jest jeszcze problemem - zajeżdżam do końca te ogniwa od Ciebie :) Ale po wymianie aku i wpakowaniu się z rowerem do pociągu to dało by radę pojeździć :)

pajak_111 - Śro 08 Kwi, 2015

Przypomina mi to Lockheed F-117 Nighthawk (niewykrywalny dla radarów) :grin: fajny :!:
tas - Śro 08 Kwi, 2015

Nighthawk oooo nazwy brakuje, koniecznie trzeba wyciąc napis. Ale nie Nighthawk, powinno być po naszemu...
Nocny Jaszczomb
Ależ by to było dobre :)

pajak_111 - Śro 08 Kwi, 2015

tas napisał/a:
Nighthawk oooo nazwy brakuje, koniecznie trzeba wyciąc napis. Ale nie Nighthawk, powinno być po naszemu...
Nocny Jaszczomb
Ależ by to było dobre

Dobre dobre :lol:

Yin - Śro 08 Kwi, 2015

tas napisał/a:
Nighthawk oooo nazwy brakuje, koniecznie trzeba wyciąc napis. Ale nie Nighthawk, powinno być po naszemu...
Nocny Jaszczomb
Ależ by to było dobre :)


Zwie się Mad Max - jeden z kolegów tak skomentował wygląd a że lubię klimaty post apo to czemu nie ;)

Nocny jasczomb: https://www.youtube.com/watch?v=CCItnKrXvMM ;)

tas - Śro 08 Kwi, 2015

Naprawdę, taka ozdoba by byłą zajebiaszcza. Koszt to pare zł na allegro. Nalepki na samochody takie robią jakie się chce.






Ja bym nie wysiedział, jakbym nie okleił tego cuda :)

AdamM - Śro 08 Kwi, 2015

Wygląda fajnie. :) Co to za rama?
Yin - Śro 08 Kwi, 2015

tas napisał/a:

Ja bym nie wysiedział, jakbym nie okleił tego cuda :)

Pomyślimy ;)

AdamM napisał/a:
Wygląda fajnie. :) Co to za rama?


Jak w opisie - moja samoróbka. Zasadniczo pierwsza do piona, wcześniej zrobiłem parę poziomek:
http://picasaweb.google.com/Poziome
( Te odpisane jako "Moje poziomki" + numer)

Eryk1000 - Śro 08 Kwi, 2015

Gratulacje :) Widzę że kolega w zimie nie próżnował :D Skrzynka wygląda na taka do której sporo wejdzie ;)
Anonymous - Śro 08 Kwi, 2015

Parę litrów się zmieści. lubię takie ;)
bartek - Śro 08 Kwi, 2015

Rama stalowa czy z amelinium ??
Yin - Śro 08 Kwi, 2015

Stal + boki z aluminium.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group