To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - [ZBIORCZY] Szybkie pytanie - szybka odpowiedź

Boe - Pon 03 Wrz, 2018

jeszcze przetestuję z miernikiem, zobaczę jakie prądy lecą na przewodach.
Za bardzo nie wiem czy rozumiem do końca pytanie, chodzi Ci czy jak kręcę ręką koło i badam jak się zachowuje przy wyhamowaniu?

madejp - Pon 03 Wrz, 2018

Tak. Choć w zasadzie tak strzelam szukając przyczyny, może ktoś inny na coś wpadnie jak będzie więcej danych?
Biorąc pod uwagę, że testowałeś na dwóch silnikach, to raczej coś ze sterownikiem, ale nie mam pojęcia co.

bartek24m - Nie 09 Wrz, 2018

Gdzie moge kupic stopke do falcolna?
sannis - Nie 09 Wrz, 2018

Mam zestaw Kuantenga sterownik sinawave 12 mosfetów 48V 35A z wyświetlaczem KTC, chcę zmienić baterię na większą i teraz mam pytanie. Czy podejdzie pod taką konfigurację bateria 14S czy lepiej pozostać przy 13S. I jeszcze kwestia BMS mam do wyboru (z diodami) 35A i 50A. Brać tego z zapasem czy na styk? Rozumiem, że to i tak sterownik pobierze z baterii tyle prądu ile może, zaś zapas jest w razie "W".
Inc0 - Nie 09 Wrz, 2018

bms mocniejszy zawsze bezpieczniej
lubieplacki - Czw 27 Wrz, 2018
Temat postu: jakość zgrzewów
Proszę o pomoc przy odpowiednim nastawieniu zgrzewarki. Blaszka 0,15. Pierwsza przy czasie 50-60ms wydaje się być w porządku lecz zgrzewając do niej drugą z czasem 130ms dość łatwo się odrywa. Dać jeszcze większy czas czy tak ma być?



Dodaję
Właśnie zauważyłem że przy próbach taśma zrywa się tylko przy jednej elektrodzie, przy drugiej chyba puszcza zgrzew jak pociągnę

Cruzzing - Czw 03 Sty, 2019

Cześć wszystkim, mam szybka sprawę. Jadę w następny weekend do Bielska, może jest ktoś z okolic i zna jakieś fajnie miejsca godne polecenia?
Magracker - Czw 24 Sty, 2019

Popatrz sobie po tym adresem jaki tam jest smog. Ja bym się tam teraz w ogóle nie wybierał, mało zdrowa wycieczka.
kcr - Śro 13 Lut, 2019

Miał ktoś kontakt z przekładnią rowerową Pinion? Idzie to gdzieś kupić?
latek2 - Pon 18 Lut, 2019

Ludzie, błagam. Odpiszcie :) pisałem już na forum w tym temacie i nikt nie chce nic odpisać.

Jak wyciągnąć łożysko i bębenek z kaseciaka mxusa mx01c?
Kod:
https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=9361

SoCraZy - Śro 20 Lut, 2019

Gdzie znajde jakieś informacje na temat Sterowników wektorowych / FOC
Chciałbym sie doedukować ale nie potrafie nic znaleźć, chcialbym wiedzieć czym sie charakteryzują, jakie są roznice do blokowych a sinusów (wiem jak narazie bardzo mało o sterownikach )

cichy78 - Pią 06 Gru, 2019

Lampa przednia 6V - warto czy temat odpuścić?
andypip - Pią 06 Gru, 2019

Pytanie b. lakoniczne. O co ci chodzi z tą lampą? :???:
Ja do bafanga podpiąłem lampę axendo 80. Jest to następca philips saferide, którą miałem wcześniej. Dobrze świeci, sama się włącza, chociaż czasem wkurza dyskoteka, jak się jedzie późnym popołudniem przez las :lol:

cichy78 - Pią 06 Gru, 2019

Pytanie było czy w ogóle warto montować, do tej pory używałem latarki na paluszki bądź ogniwa 18650, jestem z nich zadowolony. Teraz mam wyjście z MIDa na oświetlenie i stąd to pytanie
andypip - Pią 06 Gru, 2019

paluszki mogą się wyczerpać w momencie kiedy będzie swiatło najbardziej potrzebne :wink:
miałem dynamo w przednim kole i lampę philipsa. koło oddałem synowi w ramach odchudzania /on mial dynamo prehistoryczne i wieczny brak swiateł/. skoro napęd ma sterowane wyjście na oświetlenie to jakby mówił: podłacz do mnie lampkę, pliss :smile: :grin:
myślę, że nie pożałujesz. teraz robią kapitalne lampki rowerowe. dodatkowo wg mnie im niżej umieszczona jest lampa tym lepiej widać nierówności, dziury i inne niespodzianki na drodze.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group