To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Silniki BLDC - Rower elektryczny 36v bldc Antec

atomek1000 - Nie 07 Cze, 2015

Tak, będziesz miał połowe niższy prąd, pewnie około 15A
tkoko - Nie 07 Cze, 2015

Proponuję Ci sprawdzić ten sposób z LED'owym sterowaniem co w załączniku "ControlleranschlussE.jpg"
Masz wówczas do wyboru 3 tryby wspomagania PAS'a; "LOW" ~50% mocy, "MEDIUM" ~75% mocy i "HIGH" 100% mocy bez żadnej kombinacji. oraz manetkę (po zastosowaniu dzielnika również uzyskasz odpowiedni prąd)
Wyprowadzasz z gniazda manetki wszystkie trzy przewody oraz z "+" baterii czwarty przewód. Podpinasz "czerwony i czarny" przewód z manetki do "czerwonego i czarnego" z PAS'a. Zielony z PAS'a łączysz z zielonym z LED. "+" z baterii łączysz z czwartymwolnym przewodem LED'a (prawdopodobnie niebieski).

GORO35 - Nie 07 Cze, 2015

Wygląda to obiecująco, bo rozwiązało by wszystkie moje problemy. Nie ma jednak pewności czy ten display z allegro posiada tę funkcję współpracy z pass. Dodatkowo kosztuje tyle co cały sterownik.
tkoko - Nie 07 Cze, 2015

Każdy display LED na którym są oznaczenia "LOW", "MEDIUM", "HIGH" powinien współpracować z PAS"em. Problem w tym że oryginalnie na rowerowym sterowniku masz osobne wtyczki do manetki i PAS"a. Jeżeli chcesz zobaczyć jak to działa możemy się umówić na pokaz.
GORO35 - Pon 08 Cze, 2015

No właśnie! To display musi współpracować z pasem tak jak na schemacie. Cena tego ustrojstwa jest odstraszająca i nie mam pewności czy mi to zagra, bo sprzedawcy nie podają jak to dokładnie podłączyć.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group