To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Nowości EV - Chip Tuning

kryniek44 - Sob 23 Maj, 2015
Temat postu: Chip Tuning
Chip Tuning Box Typ3.3 to urządzenie przeznaczone do zainstalowania w rowerze elektrycznym na oryginalnym czujniku prędkości w systemie IMPULSE/BOSCH/YAMAHA/ SHIMANO. Jest on w prosty sposób montowany i zabezpieczony solidnie gumowym pierścieniem. Aby chip zaczął poprawnie działać, należy przesunąć magnes czujnika prędkości o kilka milimetrów w stronę środka koła.

Chip Tuning Box Typ3.3 zwiększa znacznie prędkość roweru elektrycznego i zapewnia stałe wsparcie do ponad 50 km / h (w zależności od obwodu koła).

Chiptuning Box Typ3.3

atomek1000 - Sob 23 Maj, 2015

Niesamowicie nieopłacalna modyfikacja :mrgreen:
irrs - Sob 23 Maj, 2015

Fajne logo
tumich - Sob 23 Maj, 2015

Jest sposób na modyfikację za ~1 euro :)

https://www.youtube.com/watch?v=IylWU9T8xE8

JerzyZ - Śro 27 Maj, 2015

tumich napisał/a:
Jest sposób na modyfikację za ~1 euro :)

https://www.youtube.com/watch?v=IylWU9T8xE8
Dać mu Nobla!
kryniek44 - Czw 28 Maj, 2015

Zaraz dać mu Nobla..., wiem , że można zrobić to w inny sposób , pomysłowi zrobią to za darmo, też to znam, jednak ludzie lubią takie wynalazki, dowód na to różne modyfikacje tuningu , Po co od razu ta krytyka, podzielmy się ciekawostkami, po to jest to forum, pozdrawiam wszystkich
JerzyZ - Pią 29 Maj, 2015

kryniek44 napisał/a:
Zaraz dać mu Nobla..., wiem , że można zrobić to w inny sposób , pomysłowi zrobią to za darmo, też to znam, jednak ludzie lubią takie wynalazki, dowód na to różne modyfikacje tuningu , Po co od razu ta krytyka, podzielmy się ciekawostkami, po to jest to forum, pozdrawiam wszystkich

Źle mnie zrozumiałeś, a może wyraziłem się zbyt krótko. Ja jestem pełen podziwu dla tego pomysłu, i ani mi do głowy nie przyszło, by go krytykować.
A w najbliższym czasie sam wypróbuję, jak to działa :lol:

techniawka - Nie 03 Lip, 2016

Jest już nowsze i chyba lepsze rozwiązanie aby przyśpieszyć nasz rower
w tym wypadku licznik nas nie przekłamuje.

Speed Box 2 [/list]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group