To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Imprezy, zloty, wystawy - Zlot EV 2016 7-8 maja

Anonymous - Nie 20 Mar, 2016

Osoby wpłacające będą wyróżniane specjalną rangą. Będzie to z mojej strony potwierdzenie wpłaty :)
Anonymous - Śro 23 Mar, 2016

Panie i panowie, czas ucieka, a finanse są kiepskawe. 3 osoby plus jedna firma szału nie robi. Są inni chętni? Bo może być biednie z nagrodami. Sam wszystkiego nie obskoczę ;)
Jesteśmy razem, czy osobno? ;) Na dziś mam 240 zł na nagrody, a takie różne pierdółki kosztują. Chyba, że pozostaniemy przy znaczkach, plakietkach itp. W końcu jesteśmy jedną wielką rodziną, a z rodziną lepiej nie zadzierać ;)
Muszę mieć wcześniej możliwość dysponowania wspomaganiem, bo poczta jest niemrawa.
Weźmy pod uwagę, że może być to ostatnia impreza na torze, a szkoda by było, żeby była gorsza od innych ;)
Reszta na PW proszę ;)

PS, nie to, żebym się dopominał, chcę aby był konkretnie ;) Sam wszystkiego nie udźwignę ;)
Dla przypomnienia nr konta: 78 1140 2004 0000 3302 3174 7526
Dopisek ZLOT i nazwa nicka z forum w tytule przelewu.

Adam Wysokiński - Śro 23 Mar, 2016

Tak mi się właśnie wydawało. Albo ludki biedne albo czekają na ostatnią chwilę.
Ostatni zlot był elegancki pomijając pogodę. Warto by było żeby każdy taki był. Bez konkurów i nagród też się da ale tak się więcej dzieje.
Na większości zlotów jest wpisowe i to załatwia sprawę.

tas - Śro 23 Mar, 2016

Niebawem zasilę pulę nagrodową :)
toft - Śro 23 Mar, 2016

Hejka.
"tradycyjnie" nie dam rady być na zlocie... Mimo iż bym chciał... jednak... jest mi poprostu daleko i to nie chodzi o to że do Żyrardowa bo sama droga to 3 godzinki samochodem... Ale śa inne kwestie np rodzinne (małe dzieci itp)...
DO czego zmierzam...
Jest taki konkurs kulturystyczny Arnold (tak ten od filmów akcji) Classic....
Kiedyś był raz do roku w jednym miejscu...
Obecnie odbywa się szereeg takich imprez pod głównym patronatem w różnych miejscach...
I tak się zastanawiam... BO może dałoby się zorganizować takie mini zloty w nieogólnokrajowym wymiarze... np śląski... warszawski... itp....
Pozdrawiam:).

spj - Śro 23 Mar, 2016

Jasne kolego toft, wpisałeś się niniejszym na organizatora 1-go śląskiego zlotu EV :mrgreen: to jest myśl :idea:
Oczywiście chętnie przyjadę.

toft - Śro 23 Mar, 2016

HEHE... No pierwszy nieformalny może być u mnie w ogródku:). O ile by był:)... Zapewniam grilla i kiełbaski i co tam trzeba... Już to zresztą oferowałem na forum... ale... nikt się nie zgłosił:).... Tk że pozostaje ustalenie daty:)...
Anonymous - Czw 24 Mar, 2016

Od jakiegoś czasu chłopaki się zbierają w różnych miastach na wspólne wypady. Takie małe, lokalne zlociki, to chyba nic nowego ;)
tomoaza - Czw 24 Mar, 2016
Temat postu: Zlot
Witam Wszystkich.
Choć jestem stosunkowo nowym forumowiczem chciałbym zmobilizować brać elektryczną do
wsparcia finansowego zlotu organizowanego przez kolegę Zeeltom.
Sam zawodowo ( charytatywnie również ) zajmuję się organizacją imprez. Wiem ile czasu i prywatnej kasy trzeba wydać, aby coś takiego doszło do skutku. Przy okazji szacunek dla kolegi za zaangażowanie i poświęcony czas.
Większość z nas nie zdaje sobie sprawy jak ważna jest każda symboliczna złotówka, która wspomaga taką inicjatywę, nie mówiąc o nadaniu splendoru, oraz satysfakcji uczestnikom i organizatorom.
Nie kierujmy się tym, że ( mnie tam i tak nie będzie, nic z tego nie będę miał, po co wysyłać kasę ), wiadomo, większość z nas ma mnóstwo własnych obowiązków uniemożliwiających przyjazd, ale są tacy, którzy przyjadą zróbmy to dla Nich.
Pokażmy, że Polacy nie tylko z tzw. nożem na gardle potrafią się zjednoczyć.
Pozdrawiam i życzę wszystkim spokojnych i rodzinnych świąt.

Anonymous - Pią 25 Mar, 2016

Spoko. Tak krawiec kraje, jak mu materii staje ;)
Na dziś mamy 240 zł (2x100, 1x40). Plus obiecaną dotację na reklamę (ulotki, znaczki, naklejki itp) z UM. I trochę nagród rzeczowych ze sklepu EBIKE.
Doszły jeszcze 3 bony zakupowe do sklepu Maxev w kwotach 100, 200 i 500 zł.

Adam Wysokiński - Pią 25 Mar, 2016

Jeszcze jest trochę czasu, będzie dobrze
Anonymous - Pią 25 Mar, 2016

Coś się dzieje w temacie ;)
tomoaza - Pią 25 Mar, 2016

Miło słyszeć, może klimat świąt zadziałał.
Anonymous - Pią 25 Mar, 2016

Doszły dwie lampki na nagrody :)
Anonymous - Sob 26 Mar, 2016

Jest wsparcie od anonimowego darczyńcy z Bydgoszczy :)

Przy okazji pytanie: co byście sugerowali na nagrody w konkursach? Tak, żeby każdemu się chciało brać w nich udział? :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group