To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Konstrukcje własne - Fun bike 9c

bloodyopel - Wto 21 Lip, 2015

Przy takim silniku (14x4) i z manetką na opór takich dystansów już nie zrobisz :P
Mechano - Wto 21 Lip, 2015

Jaką prędkość maksymalną realnie osiągasz przy 9x7?
PiotrW - Wto 21 Lip, 2015

Ja u siebie mam 14x4 i 10ah przy 20s i powiem Ci ze na vmax to moze 20km zrobie a jak jezdze normalnie tj 40kmh to te 30kilka do odciecia przez bms zrobie. U mnie vmax w 19cal komara czyli takie 24cale w rowerze to wychodzi miedzy 75 a 81kmh zalezy czy wiatr w plecy czy w pysk ;)
PiotrW - Wto 21 Lip, 2015

A na narodowym bardzo chetnie i ja sie spotkam mam niedaleko. Proponuje osobny watek zalozyc w dziale imprez i spotkan
Hubert - Wto 21 Lip, 2015

Na płaskim 45-47 km/h przy 48V/30A, po przejechaniu ok 40 km jest już 42max
PiotrW - Wto 21 Lip, 2015

Hubert zakladaj temat spotkania bo chce zobaczyc twoj bike na zywo. No zasieg imponujacy
Hubert - Czw 23 Lip, 2015

no ,można by na narodowym się regularnie spotykać na pośmiganie , w środy są rolkarze w czwartki longboardziści a w piątkowe wieczory możemy śmigać i polemizować przy pivku my , powiedzmy w piątki o 20 , czy wpadnie 3 czy 13 osób to i tak będzie miło , wczoraj ujechałem 85 km odkręcając oporowo śr 35-45 km/h , 20 km po kabackim na stojąco skróciło mi zasięg o 10 km :) w porównaniu do poprzedniego ładowania :) , jest nieźle :) , jutro będę po 20 na narodowym przy murkach ,jak ktoś ma chwilę wolną to zapraszam :) , no i sobota pierwsza integracja :) 0 19 :) , ładować akusy :)
PiotrW - Czw 23 Lip, 2015

Nie wszyscy maja tak ekonomiczne pojazdy jak twój bike. W innym dziale i poscie tez zwrocilem uwage jednemu z organizatorow takiego spotkania ze warto byloby gdzies w okolicy miejsca spotkania (pub, miejsce do posiedzenia przy pivku,coli etc.) wynegocjowac od wlasciciela lokalu jakis {prund} do podladowania (zwykle za free udostepniaja), bo o slupkach RWE chyba mozna zapomniec w tej okolicy.
lkuc18 - Czw 23 Lip, 2015

Mocno ciśniesz w pedały? Męczysz się? ;)
PiotrW - Czw 23 Lip, 2015

do krecenia korbami mam drugi rower miejski na 28" kolach i podnosze go na 1 palcu - na nim sie nie mecze, a ebike zrobiony z mysla o jezdzie na akusach a sila miesni tylko awaryjnie jak batki padna
niedziel - Pon 27 Lip, 2015

Pozdrawiam Kolegę spotkanego wczoraj w centrum Warszawy. Świat jest mały przyjechałem z żonką do Wawy na rekreacyjny urlop na rowerach z Koszalina, a tu niespodzianka zaczepił mnie Hubert na swoim ciekawym elektryku. Dzisiaj też uderzamy trochę pozwiedzać, więc kto wie może znowu na siebie wpadniemy.
PS. Jeszcze nie zdążyłem założyć swojego tematu o moim Mad Maxie, ale zrobię to na dniach bo spotkanie Huberta zmobilizowało mnie żeby zalogować się w końcu na forum - bez którego mój bike by nie powstał.

PiotrW - Pon 27 Lip, 2015

czekamy na pokaz swojej konstrukcji :)
Hubert - Czw 03 Wrz, 2015
Temat postu: update
1832 km przejechane , skrzynka i manetka od Sietaz`a , po 82 km przejechanych se śr 35 -40 km/h dokręcając non stop mam jeszcze 49% batki przy napięciu 48,8V :)
PiotrW - Czw 03 Wrz, 2015

caly czas jestem pod wrazeniem zasiegu.
atomek1000 - Czw 03 Wrz, 2015

PiotrW, wszystko przez prędkość :D każde dodatkowe 10km/h powyzej tych 30 to zmniejszenje zasiegu o jakjeś 30%.
A ty masz prędkości 80 :D

/Hubert chyba bedzie rekord^^ wyładowana będzie przy około 42-3v na postoju.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group