To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Informacje forumowe - Sabvoton SVMC072150 - zamówienie grupowe

Pykacz - Pią 24 Lip, 2015

tas napisał/a:
Tu chodzi o to, aby ktoś Ci nie zrobił niespodzianki, przecież sterownik ma po BT standardowe hasło 0000 czy tam 1234 i każdy może ustawić cokolwiek, nawet przypadkowo łącząc się z nie swoim ebajkiem.

A nie musi mieć też tej apki na fonie ? Tak pytam bo nigdy nie miałem chęci tego BT używać więc tak do końca nie wiem . :roll: Ale wydaje mi się że za dużo tych zbiegów okoliczności by musiało być.

tas - Pią 24 Lip, 2015

nie, musisz mieć apkę :)
Pykacz - Sob 25 Lip, 2015

tas napisał/a:
nie, musisz mieć apkę :)


No to w zasadzie zero problemu bo ilu przypadkowych ludków będzie miało akurat apkę do Sabwotona w smarkfonie .

toft - Sob 25 Lip, 2015

NIe no wiadomo. Chodzi o hipotetyczne sytuacje. Typu jeżdzisz na 50A ale chcesz pokazać szwagrowi jak jest przy 150. No i żeby potem w trakcie jazdy przypadkiem nie włączyć mu trybu wiecznej prędkości. od co.
Pykacz - Sob 25 Lip, 2015

No to ustawić na stałe 150A i podłączyć EV komputer lub CA i gitara . Raczej ciężko cos przestawić przypadkowo . Z resztą ten cały BT to moim zdaniem tyko gadżet .
toft - Pon 03 Sie, 2015

Minęły 4 dni od deadline... Przydałaby się jakaś informacja co się dzieje? Kupujemy? Nie kupujemy?
tas - Pon 03 Sie, 2015

kupujemy, tzn nie było warunku minimalnego :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group