To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Inne pojazdy, mechanika pojazdów - samochodowa wkrętarka udarowa ?

Anonymous - Śro 04 Cze, 2008
Temat postu: samochodowa wkrętarka udarowa ?
sorki mam jeszcze jedno pytanko :) czytalem posty o wkretarkach że sie nie bardzo nadaja do napędu e roweru. ale wpadła mi niedawno do rak gazetka reklamowa jednego z marketów bedą tam oferowali wkrętarkę udarową do odkrecania kół, chyba cos takiego musi miec wieksza moc od wkretarki do śróbek meblowych ? czy nie nadało by sie to jako napęd do E roweru ? cena 69,99 ? a podłanczane to jest do gniazada zapalniczki :)
Lisciasty - Czw 05 Cze, 2008

Ja bym był sceptyczny co do tego wynalazku, podobnie jak np. do wiertarek
udarowych w tej cenie, które sypią się już w czasie transportu do domu :>

Ale skoro kasa nie jest oszałamiająca, to może kup i przetestuj.

Anonymous - Czw 05 Cze, 2008

:) pewnie się nada i jedna i druga :) tyko że machanika się zgotuje po 20 minutach.

są przystosowne do pracy mniejwięcej 30sekund i pare minut przerwy . jednak i regulacja płynna jest w komplecie i przekładnie ...... moze warto odzałowac i spróbować (moze oleju extra tam nalać ?? )

-tak na marginesie wiertarki i inne ustrojstawa na 220 V lub 110V z gniazdka, zadziałaja i na STAŁY prąd, można duzo malych akumulatorków :) ,

Silnik komutatorowy na prąd zmienny jest identyczny(co do zasady działania), jak na prąd stały!!!!!

Tylko regulacja, elektronika raczej nie zadziała , zazwyczaj jest na tyrystorach



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group