To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Kontrolery BLDC - kontroler S06S

tomek701 - Pon 17 Sie, 2015
Temat postu: kontroler S06S
Witam kupiłem taki kontroler https://sklepebike.pl/pl/p/Kontroler-S06S-250W-24V36V-/157 razem z silnikiem 24v 250 wat i mam problem nie działa to znaczy może trzeba zewrzeć jakieś przewody albo bez dźwigni hamulców nie działa ani drgnie nie ma też 5 Volt na wyjściu przewodów manetki po podłączeniu zasilania w magmie było np tak że trzeba było zewrzeć czerwony przewód z plusem to nie wiem.
tas - Wto 18 Sie, 2015

Używamy znaków interpunkcyjnych!

A co do kontrolera, to potrzebujesz jeszcze panel sterujący. Tam jest ON-OFF przycisk uruchamiający sterownik.

Bez niego da się uruchomić poprzez zwarcie przewodów. W ofercie sklepu masz opis złącz, a na nim opisane co z czym połączyć.

tomek701 - Wto 18 Sie, 2015

Sorry ale jestem wku...rzony na maxa już jakoś na zachodnich forach doszedłem że powinien być ten panel. Dzwoniłem do sklepu dwa razy pytałem czy będzie działać nikt mi nic nie powiedział o tym panelu tylko zachwalali ten sterownik że to takie cudo. Polecają ten mimo że droższy kupiłem. Na piątek miałem gościowi zrobić rower kasę już dał i co mu teraz powiedzieć że musi dołożyć pare stówek na panel? Odesłać czy kuźwa chować się przed gościem wyłączyć telefon. A może upozorować swoją śmierć. Szlak mnie trafia.
tas - Wto 18 Sie, 2015

Zrób jakiś pstryczek i ręczne włączanie sterownika. Da się go włączyć wedle opisu, musisz pozwierać kabelki .
tomek701 - Wto 18 Sie, 2015

tas napisał/a:
Zrób jakiś pstryczek i ręczne włączanie sterownika. Da się go włączyć wedle opisu, musisz pozwierać kabelki .
Ok dzwoniłem do sklepu zworkę trzeba zrobić. Podesłali schemat wieczorem zobaczę.Dzięki chłopaki :)
WojtekErnest - Wto 18 Sie, 2015

Przecież napisali :
On Condition that there is no LED or LCD display, the controller can work by shorting 1,2 and 3,5

Anonymous - Wto 18 Sie, 2015


tumich - Pon 24 Sie, 2015

Czy ktoś może przerabiał ten sterownik na 48V?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group