To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - Błotniki do elektryków

atomek1000 - Śro 16 Wrz, 2015
Temat postu: Błotniki do elektryków
Jakich błotników używacie w swoich elektrykach? Zwykłe rowerowe mogą okazać się niewystarczające przy szerokim kapciu typu hookworm.
Zna ktoś coś godnego polecenia?

przenikanie - Czw 17 Wrz, 2015

Samemu dobrze zrobić z żywicy. Praktycznie najrozsądniejsza opcja na szerokie opony. Do swojego też nie mogłem dobrać na schwalbe big apple 20`, plastiki się łamią, metalowe dzwonią w dodatku wszystko wąskie.
toft - Pią 18 Wrz, 2015

Są błotniki do cruiserów. Z tego co widze nawet 100mm.
s_ice - Nie 20 Wrz, 2015

Ja używam błotników typu HAMMER. Do wolnej jazdy OK. Do szybkiej szczególnie w deszczu raczej kiepskie. Przedni za wysoko i wyrzuca "błotko" na kurtkę. lepszy byłby montowany przy oponie. Tylny znowu przy szybkiej jeździe w deszczu i tak puszcza strugę wody na nogawki i wlewa się do buta. Muszę coś pokombinować z innymi błotnikami, albo wolniej jeździć tak do 20km ;-)
przenikanie - Nie 20 Wrz, 2015

Próbowałem jeździć do 20. Nie da się :)
toft - Nie 20 Wrz, 2015

Kiedyś miałem chlapacz wielkości kartki A4. Był mega skuteczny Nawet w wodzie 20cm głębokości, śniegu, błocie pośniegowym itp... Jedyny mankament to opór aero większy niż całego roweru. 20kmh to było vmax na pedałach. Pozdr.
Szaczek - Wto 29 Wrz, 2015

Sam się borykam z problemem błotników. Z tyłu wsadziłem oponę maxxis 26x2,35 i teraz stare błotniki nie podchodzą, ale w sieci znalazłem SKS-Velo 65 Mountain 26'' , ktoś ich próbował wyglądają na porządne i profil szerokości 65mm a opona ma 60mm. Może ktoś ma inne sprawdzone szerokie w mniejszej cenie :mrgreen: Bawić się w poszerzanie i lepienie żywicą to już mi się nie chce.
atomek1000 - Wto 29 Wrz, 2015

Te sksy nawet niezle wyglądają. Ja caly czas szukam i nie wiem czy nie pójść w takie do cruisera ale sa nieracjonalnie drogie :/
toft - Wto 29 Wrz, 2015

Polookaj u sąsaidów ze wschodu. Biórą zwykły błotnik tną na dwa a od góry doginają i przymocowująna śrubach płaskownik z alu 3mm gruby o odpowiedniej szerokości... Wygląda okej... Poszukaj na endless w postah andriejM.
Pzdr.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group