To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Napęd z silnikiem w kole - problemy z rowerami elektrycznymi

domiwini33 - Czw 24 Wrz, 2015
Temat postu: problemy z rowerami elektrycznymi
Witam mam problem z rowerem elektrycznym a mianowicei wszyskto działa (światła kierunki stopy ip) a silnik nie kreci podpowie ktos od czego zaczac sprawdzanie?
bloodyopel - Czw 24 Wrz, 2015

Najlepiej zacząć od podania modelu i historii roweru :wink:
domiwini33 - Czw 24 Wrz, 2015

więc rower to jakis wynalazek z marketu może przejechał 100 km (może) i przestał silnik 250w 36v bateria trzyma wszystko działa sprawdzałem miernikiem brak pradu na silnik sterowanie silnikiem prad jest na tych trzech grubych przewodach brak .
domiwini33 - Czw 24 Wrz, 2015

zamienialem dzis manetke gazy od innego i cisza
atomek1000 - Czw 24 Wrz, 2015

Jezeli rower z marketu z przebiegiem 100km to powinna byc jakas gwarancja. Warto sie na nią udać ;)
domiwini33 - Czw 24 Wrz, 2015

kupiony po taniosci bezgwarancji
:cry:

bloodyopel - Czw 24 Wrz, 2015

Stało się to podczas jazdy, po postoju dłuższym czy w jakich okolicznościach?
domiwini33 - Czw 24 Wrz, 2015

podczas jazdy
bloodyopel - Czw 24 Wrz, 2015

Na wstępie wszystko wskazuje na uwalony sterownik. Przed samym zepsuciem podjeżdżałeś pod jakąś górkę lub w jakikolwiek sposób rower mógł mieć ciężej?
domiwini33 - Czw 24 Wrz, 2015

ja nim nie jechalem tylko ojciec jest duże prawdopodobieństwo ze górka mogla byc czy da sie sprawdzic jakos ten sterownik?
atomek1000 - Czw 24 Wrz, 2015

sprawdz czy na manetke dochodzi 5V
domiwini33 - Czw 24 Wrz, 2015

dochodzi
tkoko - Czw 24 Wrz, 2015

To jest fabryczny rower bez PAS? Brak napięcia na którejkolwiek parze przewodów głównych silnika może świadczyć o problemie ze sterownikiem. Ja przy testowaniu swojego sterownika KU65 miałem napięcie na jednej parze przewodów z podłączonym oporem (bez silnika), mogłem nawet sterować manetką moc.
Mechano - Czw 24 Wrz, 2015

Możesz odczytać model kontrolera? Sprawdź czy przewody do silnika są całe i czy silnik jest elektrycznie sprawny.
domiwini33 - Czw 24 Wrz, 2015

pas hmm a co to ze sterownika na silnik wychodza trzy przewody jeden jest wolny i 5 cienkich na nich jest prad ok 5v na grubych nic kontroler jest jakis typowy chinczyk nawet po takowemu na nim jest napisane przewody wszystkie sa w idealnym stanie .fotke kontrolera moge wyslac smsa jak cos


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group