To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Akumulatory litowe i pochodne i ich ładowanie - BMSy - prądy balansowania

qaz33 - Wto 03 Lis, 2015
Temat postu: BMSy - prądy balansowania
tas: wydzielone z bazaru

glebor napisał/a:
Zależy mi, żeby miał prąd balansowania większy niż 100mA/cele.

Takie cuda to albo budujesz samemu albo zamawiasz u chinczykow na specjalne zamowienie. Ktos z forumowiczow ostatnio zamawial i byly to niemale pieniadze.

arek_arecki - Wto 03 Lis, 2015

qaz33 napisał/a:
glebor napisał/a:
Zależy mi, żeby miał prąd balansowania większy niż 100mA/cele.

Takie cuda to albo budujesz samemu albo zamawiasz u chinczykow na specjalne zamowienie. Ktos z forumowiczow ostatnio zamawial i byly to niemale pieniadze.


proszę bardzo oto link do balancerów HCX-D131 13s lub 14s

http://e-greenmotion.com/...&product_id=193

http://e-greenmotion.com/...2&product_id=99

bardzo szybka wysyłka

mogę zamówić ale minimalne zamówienie niestety 2 szt. z jednego rodzaju (dziś dopytam o cenę)

Pozdrawiam

qaz33 - Wto 03 Lis, 2015

O kurka fajne. Jakby byly troche tansze to sam bym sie skusil :D
Jak wyglada sprawa regulacji napiecia odciecia? Pisza ze adjustable, tzn ze masz tam w srodku jakies potencjometry do regulacji?

arek_arecki - Wto 03 Lis, 2015

qaz33 napisał/a:
O kurka fajne. Jakby byly troche tansze to sam bym sie skusil :D
Jak wyglada sprawa regulacji napiecia odciecia? Pisza ze adjustable, tzn ze masz tam w srodku jakies potencjometry do regulacji?

Jak zamówisz 50szt to możesz podać parametry a jak nie to tylko wybór li-Ion lub lifepo4

glebor - Wto 03 Lis, 2015

o Kurde, to ja ostatnio kupowałem BMSy z prądem balansowania 240mA za 120zł z chin miały 50A prądu ciągłego równo na 13S, a teraz zniknęły z ebaya. Myślałem, ze to będzie trochę tańsze. Te ostro ponad 400zł. Jedyna różnica to że nie miały regulacji odcięcia. Gdyby ktoś miał używki to się chętnie skuszę, bo tych muszę trochę dozbierać.
qaz33 - Wto 03 Lis, 2015

Ja mam u siebie w rowerze BMSa 48V dajacego 3A pradu balansujacego ale niestety tylko na LiFePO4, niedlugo bede wystawiac na sprzedaz bo jednak chce przejsc na lipole.
glebor - Wto 03 Lis, 2015

Ja chyba też w końcu będę musiał przejść na li-po. W tedy taki BMS na pewno kupię z wyższej półki ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group