To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - Promocje na Aliexpress 11.11.2015

ap0f1s - Śro 04 Lis, 2015
Temat postu: Promocje na Aliexpress 11.11.2015
Na popularnej stronie z chin aliexpress w dzień 11 listopada będą na nie które produkty dość fajne ceny.
Np.
Przetwornica z (36v-72v) na 12v 11 listopada będzie po 5,50$
LINK

Światełko bardzo mocne do takiej przetwornicy
http://www.aliexpress.com...rchweb201560_9]

Zostaję tylko szukać czego się chce, gdyż ceny są bardzo fajne.

bloodyopel - Śro 04 Lis, 2015

Fakt jest taki że dużo jest w tym kiczu i podpuchy. Sprzedawcy celowo podwyższają ceny żeby mogli dawać duże rabaty w dniu przecen. Jedynie ratują kupony, te ogólne nie do konkretnych sprzedawców. No ale to łącznie max ~40$ jeśli nakupilibyśmy realnie za około 400$...
Mechano - Śro 04 Lis, 2015

Fajnie :D Sory za offtop ale używa ktoś takiej lampki? Działa przy 12V? Kuszące.
ap0f1s - Śro 04 Lis, 2015

Pewnie, że tak. Większość rzeczy cenowo zawyżona, ale zawsze coś znajdzie się fajnego.
Głupie telefony co sprzedają na allegro prosto z chin(mniejsza o to, że są nie oryginalne i różnie z takimi bywa. W dniu 11list ceny są trochę lepsze.Na elektronika cło jest 0% tylko vat trzeba doliczyć. Przy zakupie tych właśnie telefanów Refurbished miałem paczki na dość duże kwoty.

Mam dokładnie taka samą lampkę(nawet 3) i działa na 12v.

Mechano - Śro 04 Lis, 2015

Dzięki za info o lampce :) Kolejne akcesorium do bajka będzie.
bloodyopel - Śro 04 Lis, 2015

Btw, dość że działa na 12V bez problemu (też wytestowane) to po modyfikacji chłodzenia driver fajnie się "podkręca" :P aktualnie z oryginalnych ~14W poboru mocy mam ustawione 27W, istny potwór świetlny :D
ap0f1s - Śro 04 Lis, 2015

Właśnie muszę spróbować przerobić, chłodzenia już mam zrobione, mam nadzieje, że poradzę sobie z dołożeniem rezystora.
tas - Śro 04 Lis, 2015

Zacna lampka, moja ulubiona. Wszędzie gdzie się pojawiam ilość światła budzi należny respekt.
+3 do odstraszania niedźwiedzi
+1 do widoczności z orbity
+12 do percepcji w nocy

atomek1000 - Śro 04 Lis, 2015

bloodyopel napisał/a:
driver fajnie się "podkręca"

podziel się jak zrobić modyfikację :wink:

bloodyopel - Śro 04 Lis, 2015

Tas na światełkach opisał. Oczywiście każda lampka ma trochę inny driver (moja miała inny niż tas'a) więc rezystory pomiarowe trzeba poszukać i dołożyć doświadczalnie :wink:

http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=15025

tas - Nie 08 Lis, 2015

Prawda jest taka, że każda akcja na ali to jest ściema. Tak naprawdę nie ma żadnych promocji i obniżek.

Przykład 1:


Przykład 2:


Czego nie widać, to tydzień przed 11.11 i każdą inną wyprzedażą odgórnie podnoszą ceny by w 1 dniu powrócić je do normalnego poziomu. Po tygodniu wszystko wraca do normy. Więc nie ma się co spinać :)

Ta lampka z 1 postu ma sterownik z tranzystorem SOT23, mały i bez podkręcania prądu przeciążony. Trzeba wymieniać takie na większe, w dużych obudowach.

ap0f1s - Nie 08 Lis, 2015

Najgorsze jest to, że ceny, które były podane 11 listopada też zmieniają na wyższe:D. Przynajmniej w paru przypadkach.
Np. Przetwornica z pierwszego linka cenę na 11 listopada miała najniżej 5,00 $. Dzisiaj już 5,31$. Niby mała, ale ciekawe co robią z innymi produktami.

irrs - Wto 10 Lis, 2015

To którą brać z tych, tas?
tas - Wto 10 Lis, 2015

Chyba bez "securitylng" w nazwie, bo własnie przed chwilą spaliłem taką lampke podłączając pod 12V :P
ap0f1s - Wto 10 Lis, 2015

Znowu mam takie 2(securitylng) i chodzą dobrze na 12v już od dłuższego czasu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group