To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - Zakup ładowarki Accucel 8 na Hobbyking

atomic - Czw 12 Lis, 2015
Temat postu: Zakup ładowarki Accucel 8 na Hobbyking
Witajcie,
chcę zakupić ww. ładowarkę Turnigy Accucel 8. W European Warehouse mamy absurdalną cenę 67.57 EUR. W International Warehouse cena to 39.93 EUR. Najtańsza wysyłka to ok. 17 EUR za wysyłkę kurierem DHL/UPS albo international air mail w tej samej cenie.
Czym wysłać żeby zminimalizować ryzyko oclenia i ovatowania? Jak dotąd zamawiałem mnóstwo paczek chińską pocztą i nigdy nie musiałem niczego dopłacać natomiast trochę się naczytałem opowieści o wezwaniach do urzędu celnego w sprawie przesyłek kurierskich.
A więc kurier czy air mail?

bloodyopel - Czw 12 Lis, 2015

DHL zawsze robi odprawę celną + pobiera za to opłatę. W takim wypadku lepsza będzie przesyłka zwykłą pocztą lotniczą.
Tu możesz sobie poczytać o opłatach (źródło UC Poznań) http://poznan.ic.gov.pl/m...ormator2015.pdf

Swoją drogą, trochę drogo ta ładowarka wychodzi, musi być koniecznie od turnigy? Bo np Imaxa o tych samych parametrach nową w Polsce za około 220zł kupowałem... No albo po prostu idź w BMS jeśli ma to być tylko do roweru ;)

atomic - Czw 12 Lis, 2015

Dzięki Krystian może jak bedziesz mial chwile pozniej to do Ciebie zadzwonie po prostu i porozmawiamy :)
tas - Czw 12 Lis, 2015

Tu masz kody rabatowe na tą ładowarkę:
http://rcsearch.info/hobb...h=intnl#catalog

Oszczędzisz kilka dolców :)

atomic - Czw 12 Lis, 2015

Dzięki ale nie wiem jak z tego skorzystać. Jak klikam na wózek przy buddy price w USD to mi wyskakuje strona hobbykinga z normalną ceną w EUR.
tas - Czw 12 Lis, 2015

najpierw się zaloguj na HK, później przejdź na nową zakładkę i tam kliknij w link.
atomic - Czw 12 Lis, 2015

Działa - przyda się :mrgreen:
maniekrox - Czw 12 Lis, 2015

Jest jakieś ograniczenie ilościowe na buddy price? Mogę sobie kupić np 10 sztuk turnigów po cenie buddyprice?
kondzio927 - Pią 13 Lis, 2015

maniekrox napisał/a:
Jest jakieś ograniczenie ilościowe na buddy price? Mogę sobie kupić np 10 sztuk turnigów po cenie buddyprice?

max 3szt.

atomic - Śro 16 Gru, 2015

Dostałem wreszcie tę ładowarkę :mrgreen:
Powiedzcie mi po jakiego grzyba te krokodylki na kablu zasilającym ładowarki.
Nie mogli dać normalnie gniazda DC 2.5/5.5 jak w Accucel-6. Albo chociaż jakąś wtyczkę na kablu.
Ja rozumiem że ze względów bezpieczeństwa najchętniej kazaliby ładować z akumulatora samochodowego schowanego w bunkrze. Wtedy to ma uzasadnienie.
W przeciwnym wypadku jest to pierwsza rzecz, którą trzeba przerobić na dzieńdobry - a nie lubię przerabiać rzeczy nowych :grin:

kondzio927 - Śro 16 Gru, 2015

atomic napisał/a:
Powiedzcie mi po jakiego grzyba te krokodylki na kablu zasilającym ładowark

łatwo naładować pakiet do modelu w "terenie" na pożyczonym prądzie z auta kolegi :razz:

Mechano - Śro 16 Gru, 2015

Popularne gniazdko DC mogło by nie wytrzymać pełnej mocy ładowarki a te krokodyle już tak :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group