To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Hyde Park - Konsorcjum GREEN STREAM

Zbyszek Kopeć - Śro 23 Wrz, 2009

Wywiady we wrześniu 2009r. w Warszawie (na I Kongresie Elektryków Polskich, koło Politechniki Warszawskiej) stanowisko Green Stream-u:
http://www.green-stream.org/?q=node/27
Prawidłowe kierunki rozwoju EV w Polsce.

Arbiter - Czw 31 Gru, 2009

Dziś przyszła mailem informacja o nagłych zmianach zarządu w Green Streem sp. z o.o. - na nadzwyczajnym walnym zgromaczeniu 27 grudnia odwołano dotychczasowego prezesa Jacka Janowskiego i powołano Marka Stejblis
NocnyPtak - Pon 04 Sty, 2010

Też dostałem tą informację.
Czy ktoś wie o co tym razem chodzi?
Jaaasne, ja wiem, że jak nie wiadomo o co chodzi, to znaczy, że chodzi o kobietę, pieniądze albo władzę.
Kobieta jak przyczyna, w tym przypadku wydaje mi się najmniej prawdopodobna (choć nie mogę wykluczyć, że np. ex prezes zbałamucił żonę obecnego), pieniądze z tego są (chyba???) na razie niewielkie, więc zapewne poszło o władzę.
Jednakowoż treść i forma pisma jakie otrzymałem, sugeruje jakiś wyjątkowo ostry konflikt.
Więc prawdopodobnie sprawa musi być dość głośna i być może tylko ja nie jestem (jak zwykle zresztą w takich sytuacjach) zorientowany?
Taaa... A niektórzy się dziwią, że ja od wszelkich w zasadzie ORGANIZACJI wolę się trzymać z daleka...

Anonymous - Pon 04 Sty, 2010

Ja też nie wiem o co chodzi, mam też podobnie brzydkie przypuszczenia. Miejmy nadzieję, że nie jest to zła wróżba dla SUPE...
Anonymous - Pon 04 Sty, 2010

Przy problemach z rejestracją niektórzy węszyli spisek lobby paliwowego, a tu się okazuje, że oni między sobą nawet dogadać się nie potrafią.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group