To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Dział dla początkujących - Budowa nowego ebika od podstaw

uli27 - Sob 19 Mar, 2016

Budowa prawie ukończona
tas - Sob 19 Mar, 2016

Wygląda dość... niepozornie :)
WojtekErnest - Nie 20 Mar, 2016

Fajny rowerek, nie zwraca uwagi. A jedzie .... km/h ?
uli27 - Nie 20 Mar, 2016

Szczerze nie sprawdzałem ile jedzie. Ale przyspieszenie ma fajne czuć że przyspiesza. Został jeszcze hamulec tylni do przykręcania i powinien śmigać
uli27 - Czw 31 Mar, 2016

Znacie morze takie zabezpieczenie jak w skuterach wodnych gdzie na rękę zakłada się opaskę i jak się zleci z takiego skutera to zapłon odłącza? Ostatnio żona wsiadła pierwszy raz na ebika dała gazu i ją porwał :mrgreen:
umbur - Czw 31 Mar, 2016

Zwykła krańcówka na kluczyk i żonę przywiąż do kluczyka :grin: .
Szwagier - Czw 31 Mar, 2016

szukaj na Allegro "zrywka wyłącznik zapłonu"
andrzejIskierka - Czw 31 Mar, 2016

albo gniazdko mini jack z funkcją przełączenia z głośnika na słuchawki w chwili włożenia wtyczki do gniazdka słuchawkowego i odwrotnie w momencie wyciągnięcia wtyczki z gniazdka? ;)
gienek333 - Czw 31 Mar, 2016

Albo kontraktron i magnesik :idea: .
andrzejIskierka - Czw 31 Mar, 2016

mam taką latarkę z taserem gdzie włożona wtyczka wykonana w całości z metalu i powleczona tworzywem dynda przy latarce na kawałku sznurówki i w chwili jej włożenia do gniazdka z tyłu latarki powoduje zamknięcie obwodu elektrycznego styków w gnieździe mini jack w tylnej części rączki latarki i powoduje odbezpieczenie funkcji porażania prądem. :razz:
uli27 - Czw 07 Kwi, 2016

Oglądałem te zrywki właśnie coś takiego miałem na myśli tylko przewody wychodzące z tych zrywek są dość cienkie. W zastosowaniu na przykład odcięciu zasilania z akumulatora chyba by się nie sprawdziły?
Szwagier - Czw 07 Kwi, 2016

One odcinają zapłon a nie dopływ prądu z aku. Możesz wpiąć w obwód stacyjki. W obwód akumulatora, to chyba tylko przez jakiś stycznik...A jaki masz pobór prądu z aku?
uli27 - Sob 09 Kwi, 2016

Chyba między ok 20,30A max
LCD85 - Wto 04 Kwi, 2017

jak sprawuje sie ebike po roku uzytkowania? ile zrobiłeś kilometrów? jak obciazenia znosi silnik i jak z jego trwałością? co byś ewentualnie zmienił?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group