To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Silniki BLDC - Kabel Hybryda...dla potomności :-)

Anonymous - Sob 09 Sty, 2016

Sprawdź dokładnie ustawienia swojego konta, ja mam powiadomienia na maila i na pw.
barmal - Sob 09 Sty, 2016

zeeltom napisał/a:
Sprawdź dokładnie ustawienia swojego konta, ja mam powiadomienia na maila i na pw.


Hmmm, no wszystko jest zaznaczone. Zapisałem pomimo wszystko ponownie ustawienia.

Pykacz - Nie 10 Sty, 2016

barmal napisał/a:
zeeltom napisał/a:
Sprawdź dokładnie ustawienia swojego konta, ja mam powiadomienia na maila i na pw.


Hmmm, no wszystko jest zaznaczone. Zapisałem pomimo wszystko ponownie ustawienia.


Ja mam ten sam problem i to od miesięcy . Zaznaczenie na nowo nic mi nie pomogło. Czytam i odpisuję prawie że przypadkowo jak się natknę na temat. Powiadomienia przychodzą a raz nie ,w zasadzie to przychodzą tylko sporadycznie . Nie wiem od czego to zależy . :sad:

qaz33 - Nie 10 Sty, 2016

A ja mam skolei ten problem ze mi sie non stop skrzynka zapycha i musze czyscic fajne konwersacje. Czy nie da sie tego jakos powiekszyc?
Anonymous - Nie 10 Sty, 2016

Zresetowałem ustawienia i ustawiłem na nowo. Teraz jest 200 wiadomości jako maksimum. Dajcie znać, czy to coś pomogło. Na tym się kończą moje możliwości. Reszta utrudnień, to już robota dla Arbitra ;)
Sprawdzacie powiadomienia na maila w spamie? U mnie wszystkie trafiają do spamu, nawet jeśli zaznaczę, że to nie jest spam. Dlaczego? Nie wiem :D

barmal - Nie 10 Sty, 2016

OK, dzięki :-)
Do tej pory nie były u mnie klasyfikowane jako spam. Ale zobaczymy czy coś pomogło :-)
Wyślę sobie pw... ;-)

atomek1000 - Nie 10 Sty, 2016

Oooo za zwiększenie skrzynki ja również dziękuje


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group