To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Tematy elektryczne - Stowarzyszenie

wiciu_r - Sob 16 Lut, 2013

Co prawda ja amator, ale jakby co to chętnie się zapiszę.
Zbyszek Kopeć - Nie 17 Lut, 2013

Musi być trochę chętnych, szybko spotkać się w Gdańsku, błyskawicznie zrobić nowe wybory do nowych władz SUPE z nowych zgoszonych i po przejęciu pałeczki nowa ekipa będzie skutecznie działać.
Czyli szybko się zgłaszajcie.

Anonymous - Nie 17 Lut, 2013

Niestety... trza mieć czas i pieniądze na podróże po Polsce... a że kryzys, to każdy swojej roboty pilnuje, o ile ją ma. Ja odpadam.
Zbyszek Kopeć - Nie 17 Lut, 2013

A tak po cichu liczyłem głównie na Twoją aktywność, bo trzeba szybko wybrać nowych prezesów i do tego jesteś blisko Warszawy.
mmoto - Nie 17 Lut, 2013

Jakie są składki w SUPE?
Pytam bo jak symboliczne to bym złożył deklarację.

Zbyszek Kopeć - Nie 17 Lut, 2013

Jak nowe władze ustalą, to tak będzie:
http://www.supe.pl/
Nie myśl o składkach, myśl i mów co możesz zrobić dla dobrego EV w Polsce, żebyśmy faktycznie przestali być zacofani względem innych państw na świecie.

Zbyszek Kopeć - Nie 17 Lut, 2013

Pewnie do jutra tu się pojawi tysiąc wypowiedzi zarejestrowanych forumowiczów z nowymi szybko się rejestrującymi, to można szybko zrobić wybory władz SUPE.
Do tego na pewno wszyscy zaraz wpiszą swoje gniazdka na:
http://www.ecomoto.info/punkty/nowe.html
To już będziemy mieli super.

komandos_Adam - Nie 17 Lut, 2013

Witam
Ja jestem jak najbardziej za. Od kilku lat działam na rzecz propagowania pojazdów elektrycznych, poruszając się nimi. posiadam ich kilka.
Zainteresowanie ogólne wśród ludzi zaczyna pomału wzrastać i pomimo braku zachęty ze strony władz pomału poszerza się grono użytkowników tego typu pojazdów.
Przydało by się propagowanie tematu na zewnątrz.

mmoto - Nie 17 Lut, 2013

Zbyszek Kopeć napisał/a:
Jak nowe władze ustalą, to tak będzie:
http://www.supe.pl/
Nie myśl o składkach, myśl i mów co możesz zrobić dla dobrego EV w Polsce, żebyśmy faktycznie przestali być zacofani względem innych państw na świecie.

No właśnie w moim przypadku składki mają znaczenie, obecnie uczestniczę w 6 organizacjach, jeszcze nie dawno było dużo więcej.
No chyba że SUPE nie pobiera składek przez jakiś czas.

Zbyszek Kopeć - Nie 17 Lut, 2013

Jak nowe władze ustalą lub zgromadzenie, to tak będzie. Zgłoś się na prezesa albo itd..
Toż sprawa jest oczywista.

mar56 - Nie 17 Lut, 2013

Czy takie stowarzyszenie może posiadać nr. KRS?
Wówczas można by liczyć na 1%.

Zbyszek Kopeć - Nie 17 Lut, 2013

Toż oczywiste, że numer KRS i można je sprawdzić, tym bardziej, że tu wątek już ma trochę wpisów i jest o zarejestrowaniu.
Ja myślałem, że każdy umie szybko takie dane sprawdzić.
Oprócz tego wątku:
http://www.supe.pl/
Jest już 6 stron WĄTKU, najpierw się czyta, a potem pyta, skoro chce sie kandydować na tych szybkich wyborach w SUPE.

mar56 - Nie 17 Lut, 2013

Zbyszek 6 stron postów a nie ma nic konkretnego,tylko pobożne życzenia.
Zbyszek Kopeć - Nie 17 Lut, 2013

Przecież jest o zarejestrowaniu przez sąd, czyli jest wszystko, więc wiadomo, że ma numer KRS, a znaleźć go jest łatwo, bo nie mam pod ręką, ale można się zgłosić do "starego" prezesa (adres strony SUPE podałem).
highend - Nie 17 Lut, 2013

ja bym był chętny, ale jestem 600km od Gdańska więc odpadam. Ale zasugerować mógłbym zmianę nazwy gdyż wyraz "SUPE", kojarzy mi się (Zbyszek nie zlinczuj) z zupą, ew. z supłem. Sorry, że tak piszę - ale tak marketingowo to chyba nie jest dobra nazwa. Moim zdaniem optycznie nie wygląda korzystnie.

Może: "UP230V" ?? :)

"Użytkownicy Pojazdów 230V" <- proste i krótkie

UP - z ang. "w górę" już brzmi całkiem pozytywnie :) gorzej jak zmienią znowu napięcia (tak jak było z 220V na 230V ;) ).

albo "NOSMOG", albo "FREE4EV", choć fajne by było coś z polskiego:

SUPER.PL (jako rozwinięcie SUPE.PL) by było extra, ale domena zajęta ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group