To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Inne pojazdy, mechanika pojazdów - Jaki przegób do skrętu wózka gastronomicznego?.

LAZY - Czw 04 Lut, 2016

Ja bym użył szekli
http://www.bakista.pl/ind...1140&pr=813&p=2

tomek701 - Nie 07 Lut, 2016

Nie za bardzo ten twój projekt przegub jest w niewłaściwym miejscu, zrobiłem taki wózek ale o większych gabarytach twój będzie miał duże problemy ze skręcaniem jeśli będzie skręcał. Przegub powinien być na osi przednich kół tu masz fotki mojej kawiarenki rowerowej


sunman - Pon 08 Lut, 2016

Oo wkoncu cos dla mnie :)

1)Rozwiazanie z rykszy podejdzie bez problemu nosnosc 300kg tez spokojnie kola tylko beda kwiczec. problem jest taki ze jesli w tamtym rozwiazaniu dasz ta mase bez kontr masy czyt. kierowcy to ci sie wozek przewroci. bo na piascie przednich kol robi sie dzwignia. wpraktyce
1:4 i cie moze przewrocic.

1 osoba kierowca i 4 z przodu (doswiadczenia z praktyki :P )

2) Jak zdjecie powyzej to jest najczesciej stoswane lecz to ogromny wozek i on sie gibie do przodu i dod tylu podczas jazdy. skret jak tirem ze wzgledu na dlugosc samego wozka.


3) jakiej wielkosci potrzebujesz ten wozek ? Mam na sprzedaz taki. o wymiarach mniej wiecej skrzynia 80 x 60 x 50 z calym sprawnym mechnnizmem 2 heble z przodu mechaniczne tarczowe biegi w piascie kola 24

sunman - Śro 23 Mar, 2016

i jak udalo sie rozwiazac ten problem i zbudowac gastro wózek?
Mechano - Śro 23 Mar, 2016

Z tego co wiem gastro wózek dopiero zaczyna się budować. Jeszcze trochę wody upłynie zanim będzie gotowy :wink:
tomeczekokok - Śro 23 Mar, 2016

Do maja się zbuduję :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group