To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Kontrolery DC - Sterowniki DC za darmo.

Anonymous - Wto 13 Sty, 2009

5V, nie wychodzi, tylko musi to być zasilne napięciem 5V. Do manetki idą 3 przewody: +5V, masa i trzeci przewód, na którym w zależności od położenia manetki jest napięcie od 0 do 4.8V w stosunku do masy. Te ISS-y mają wyjście 5V do takiego wynalazku?
Anonymous - Wto 13 Sty, 2009

Bedzie chwila to na youtube umieszcze filmki z taka manetka, jedynie co trzeba bedzie zrobic to w konfiguracji softu ustawic wartość PWM, bo dla 5V jest 100%, a przy 4,8 dla manetki trzbea bedzie ustawić pełne wypełnienie równe 100%.
Anonymous - Wto 13 Sty, 2009

Można to samemu ustawić? Nie jestem pewny na 100% tych 4.8V, bo tak na szybko, na kolanie mierzyłem :) 5V zasilania na pewno, nie wiem ile spada napięcie na wyjściu pod obciążeniem układu, bo mierzyłem "w powietrzu".
Anonymous - Wto 13 Sty, 2009

Sterowniki posiadja mozliwosc pelnej konfiguracji przez uzytkownika, poczawszy od ograniczenia pradu konczac na wartosciach wejsciowych :) .
Anonymous - Wto 13 Sty, 2009

A ładowarka 48V? W jakiej cenie? Idzie wiosna, trzeba się brać za robotę :) Bez sterownika i ładowarki nie ruszę dalej :)
Trza brać kredyt :D
Mam parę ładowarek 36V 1.8A. Może ktoś potrzebuje?

Anonymous - Śro 14 Sty, 2009

ok, to ja czekam na umowę ;)
Anonymous - Czw 15 Sty, 2009

zeeltom napisał/a:

Mam parę ładowarek 36V 1.8A. Może ktoś potrzebuje?


Jaka cena??

Anonymous - Czw 15 Sty, 2009

50 zł z przesyłką. Pasuje?
Anonymous - Sob 17 Sty, 2009

W ramach informacji, zostaną rozdysponowane następujące modele:

ISS – 1A w ilość 4 sztuk
ISS – 2A w ilość 2 sztuk
ISS – 3A w ilości 1 sztuki

Ze względu na informacje które do mnie dotarły i materiał opublikowany w tvnturbo zaczynam wątpić w sens mojej inicjatywy ale skoro się jej podjąłem, to będę się starał ją dalej kontynuować. Będę dążył do tego aby sterowniki przekazać osobiście wszystkim zainteresowanym, mam nadzieję że uczynię to na kolejnym spotkaniu SUPE (chyba że ktoś nie będzie mógł się pojawić). W pierwszej fazie zostaną przekazane ISS-1A, kolejne modele w czasie późniejszym. Obecnie czekamy na obudowy oraz dokument umowy, w tej kwestii umowy pojawią się zapisy dotyczące pewnej pseudo firmy której nazwy nie będą przytaczał, iż sterownik nie może zostać przekazany czy też sprzedany tej firmie bez naszej zgody – z tego względu umowa trafiła z powrotem do prawnika i musimy poczekać.

Dziękuję wszystkim za maile który zostały nadesłane w kwestii pytań i ewentualnych propozycji.

Anonymous - Sob 17 Sty, 2009

nie ma co się załamywać z powodu jednej czarnej owcy ;)
w każdej grupie może znaleźć się taki ktoś...

ech, pozostaje zatem czekać na 'czas późniejszy' i/lub kolejne spotkanie SUPE... umowa przyjdzie pocztą? mailem? czy może na spotkaniu? (kiedy ma być to spotkanie??)

Anonymous - Śro 21 Sty, 2009

To co w temacie?
Ile za ładowarkę 48V?
:razz:

Anonymous - Śro 21 Sty, 2009

coś ucichło..
Anonymous - Śro 21 Sty, 2009

No właśnie, a ja garaż już sprzątam, od poniedziałku do roboty, to i kasa będzie na dalsze działania. A tu cisza :)
Anonymous - Śro 21 Sty, 2009

cierpliwości ;)
Anonymous - Czw 22 Sty, 2009

Właśnie, Panowie troszke cierpliwości :) spokojnie i nie nerwowo - nie produkować bezcelowych wypowiedzi.

Pozdrawiam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group