To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Konstrukcje własne - Kona Stinky Turbo+ 6000W

zimnyfull - Pią 24 Lut, 2017

Elka jak wspomniano na początku
Elektrotonus - Sob 01 Lip, 2017

Atomek, masz jakieś aktualne zdjęcia środka po zainstalowaniu baterii BMS i sterownika ? Możesz napisać z czego są boczki skrzynki ? Mile widziane foto od strony rury podsiodłowej , gdzie wchodzą ramiona do dampera ? Kupiłem Konę i podglądam jak sobie fajnie poradziłeś z tą obudową ;-)
ravkill - Sob 01 Lip, 2017

MixhaL napisał/a:
Tylko żeby pobawić się w terenie i wjechać pod jakąś górkę lub przyśpieszyć mocniej w wolnym wystarczy mi 30-40A natomiast w szybkim żeby uzyskać podobne wrażenia prąd x4 bo przy prędkości 15-20km szybki silnik ma niską sprawność i zamiast przyśpieszać ampery idą w ciepło w odróżnieniu do wolnego.
Mam kilka wzniesień gdzie nie wjeżdżałem bo 70A to było za mało w szybkim natomiast w wolnym ujmowałem manetki bo podczas wjeżdżania mielił kołem.
I teraz ciekawe który szybciej się przegrzeje i który szybciej wydoi baterię...


Podaj prosze, jaki dokładnie masz silnik , bo podobnie myśle, wolno relatywnie latam i dla mnie liczy się tylko moment :) . Vmax zupełnie mnie nie interesuje...A na razie używam wolnebierznego 9c + gt 1500

Mobil - Nie 02 Lip, 2017

Michał ma z tego co pamiętam Mxusa 10*6
atomek1000 - Nie 02 Lip, 2017

Elektrotonus napisał/a:
Możesz napisać z czego są boczki skrzynki


Poliwęglan, środek też(gięty na gorąco). Grubość chyba 4mm.

Z tyłu są wycięcia na wchodzące ramiona zawieszenia. Dużej filozofii tu nie ma :wink:


Niedługo stuknie 5000km :smile:

Elektrotonus - Nie 02 Lip, 2017

Sam obrabiałeś poliwęglan czy w jakiejś firmie zleciłeś ? Bateria też jest w "poliwęglanowym akwarium" Te boczki są ochronno - ozdobne, nie są oparciem dla ogniw ? Szkielet konstrukcji wewnątrz ramy jest też z poliwęglanu - ten gięty ?
atomek1000 - Nie 02 Lip, 2017

Samemu, wyżynarką normalnie to potniesz choć nie jakoś super szybko. Wszystko jest z poliwęglanu. Boczki nie pełnią funkcji konstrukcyjnej. Zabezpieczenie przed wodą i wygląd.
Elektrotonus - Nie 02 Lip, 2017

Dziękuję za info, może będziesz za tydzień w niedzielę na spotkaniu ? Ew przy okazji rzucę okiem w realu jeśli nic nie masz przeciwko ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group