To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Konstrukcje własne - Kona Stinky Turbo+ 6000W

atomek1000 - Sob 05 Mar, 2016

maran_hand napisał/a:
Ja bym chyba próbował upchnac go do skrzynki nawet kosztem zasiegu a potem aku wypełnić pozostala wolna przestrzeń

Obawiam się ze duzo zasiegu by nie zostało :D na płasko nie mozna go wcisnąć bo jest za szeroki

Zastanawiam się nad mocowaniem w tym miejscu albo bagażnik na obejmie do podsiodłowej dorobić

Eryk1000 - Sob 05 Mar, 2016

A sterownik od barmala? Na zdjęciach wygląda zgrabnie. Powinno się go łatwiej upchnąć, jednak nie wiem jakie ma dokładnie wymiary. Sabvoton to kloc zepsuje cały wygląd twojej konstrukcji. Z miejscem u Ciebie biednie.
Mobil - Sob 05 Mar, 2016

Atomek, a dlaczego nie zrobisz mocowania na mostach od wahacza?
atomek1000 - Sob 05 Mar, 2016

Eryk1000 napisał/a:
sterownik od barmala

Nie ma regen'a...

Zrobie pewnie na mostach albo na tym bagazniku, martwie sie zeby nie miał za dużo drgań od koła, mosty cały czas pracują w końcu.

Mobil - Sob 05 Mar, 2016

Sterownik od Barmala będzie miał regena po aktualizacji bo póki co jest w fazie beta chyba :wink: Niby mosty pracują ale wydają się być stabilnym miejscem które można fajnie wykorzystać :grin:
sietaz - Sob 05 Mar, 2016

atomek1000 napisał/a:
Też zakupiles mxusa?


Nie, ale mam dwa w domu. Jeden zapleciony jeżdżony a drugi się zaplata

atomek1000 napisał/a:
Podwojenie kabli to trochę roboty więc wstrzymam się


Jaka to tam robota na 30 minut - jeżeli nie montujesz czujnika temperatury i/lub wyłącznika termicznego

maran_hand - Sob 05 Mar, 2016

Z wygldu nie chcesz rezygnować
Z zasięgu nie chcesz rezygnować
Cóż ..pozostają osiągi :wink:

tas - Sob 05 Mar, 2016

Ja bym serio, wyjął środek, poukładał kondensatory na płasko, włożył go za dumpera i już. :)
Mobil - Sob 05 Mar, 2016

dumper :mrgreen: :lol:
tas - Sob 05 Mar, 2016

:P
atomek1000 - Czw 10 Mar, 2016

Prace powoli postępują, dziś było ustawianie sabvotona :cool:
Krótki filmik ->video

Po ustawieniu flux weakening prędkość obrotowa w sofcie sabvotona przekraczała...1000RPM :o

Mobil - Czw 10 Mar, 2016

1000rpm przy kole 26"... ciekawie :mrgreen:
tas - Czw 10 Mar, 2016

126km/h :>
Faktycznie, wolnoobrotowy silnik :P

Mobil - Czw 10 Mar, 2016

Tas: CIACH!. Nie przeklinamy :)

Już nie będe :mrgreen: Ale 126km/h to można być w szoku :oops:

atomek1000 - Czw 10 Mar, 2016

A to jeszcze nie był maksymalny prąd w ustawieniu flux :mrgreen: Ale do użytku dziennego nie zamierzam włączać tej opcji. Podobno skutkuje zwiększonym zużyciem energii nie tylko gdy przekraczamy rpm silnika ale wystarczy ze funkcja jest włączona..Sprawdził to ktoś dokładnie?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group