To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Nowości EV - http://grabat.es/

DeeX - Wto 08 Mar, 2016

sietaz,
Kiedyś na telewizor mówiono że to wytwór szatana... :lol:

Ile w dzisiejszych czasach stosuje się chwytów marketingowych... dzięki takim hasłom jakie rzuca grabat piszą o nim na każdym forum... świetna reklama :mrgreen:

Ile w tym prawdy to może niebawem się okaże... ja jestem sceptycznie nastawiony co nie znaczy że z bomby wziął bym z 20 takich pakietów jeśli okazało by się to prawda

sietaz - Śro 09 Mar, 2016

O tym, ze graphenano wprowadzi te akumulatory było pisane już w 2014

Poczytałem trochę o turnigy grafenowych. Testy praktyczne w modelach nie jakieś tam laboratorium wykazują nieprawdopodobne parametry. Po 900 cyklach posiadają 85%-87% pojemności nominalnej pod .... prądem 23C. Tłumacząc na świat ebików to przy 4C-5C powinny wytrzymać z 2000 cykli minimum. Oczywiście należy mieć na uwadze, że te praktyczne dane mogą być publikowane przez ludzi sponsorowanych. No i nasz klasyczny forumowy pakiet lipo 16s 15Ah kosztowałby około 5400 zł (jeden pakiet 4s5000ah 109 dolarów). Mimo takich parametrów nie kupiłbym bo po co tyle cykli. Nie dobiłem do 300 jeszcze a już będę zmieniał. Wątpię abym na kolejnym pakiecie też ujechał więcej jak te 300

Jedynie jaka rewolucja może być warta większych wydatków to co najmniej dwukrotne zwiększenie gęstości energii na kg i/lub dm3

Ryszard - Śro 09 Mar, 2016

Napisałem do nich e-maila. Na razie cisza jak po śmierci organisty :)
MixhaL - Śro 09 Mar, 2016

A ja słyszałem zgoła inne informacje odnośnie nowych turnigy.
DeeX - Śro 09 Mar, 2016

Tak jak napisał sietaz :cool:
Być może napisały to osoby sponsorowane :lol:

sietaz - Czw 10 Mar, 2016

MixhaL napisał/a:
A ja słyszałem zgoła inne informacje odnośnie nowych turnigy.


Cóż tam słyszałeś?

Na ES widzę, że są osoby które zakupiły te aku do ebikeów - podpnę sobie gdzieś ich wątki żeby śledzić czym to pachnie

MixhaL - Sob 12 Mar, 2016

W dronach się nie sprawdzają, żywotnośc podobna do innych turnigy.
DeeX - Wto 21 Cze, 2016

czyżby jeden wielki przekręt?

Polecam translator



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group