To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER
Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie

Zdjęcia i filmy znalezione w sieci - Jazda w Chinach

Sparky - Nie 13 Mar, 2016
Temat postu: Jazda w Chinach



tas - Nie 13 Mar, 2016

W tak dużym i ruchliwym mieście... bez kasku... bez lusterka... bez chociażby rękawiczek.
Taki mądry wynalazca, połączył te wszystkie sterowniki i inne cuda wianki w ładny pojazd, a na pomyślenie o sobie już nie starczyło weny. Chyba cyferki przysłoniły oczy :???:

Anonymous - Nie 13 Mar, 2016

Jakie to ruchliwe miasto tam widzisz? W Żyrardowie w niedzielę ruch jest większy ;)
MixhaL - Nie 13 Mar, 2016

Wystarczy żeby opona nie wytrzymała i pękła lub złapał kapcia i już go nie ma.
Naturalna selekcja.

sietaz - Nie 13 Mar, 2016

Zgadzam się z powyższym. Miałem dzwona przy 65km/h - wiele mnie to nauczyło. Między innymi, że krótkie spodenki i rękawiczki bezpalcowe słabo chronią :oops:
Anonymous - Pon 14 Mar, 2016

MixhaL napisał/a:
Wystarczy żeby opona nie wytrzymała i pękła lub złapał kapcia i już go nie ma.
Naturalna selekcja.

Ostatnio była głośna sprawa pęknięcia opony i jakoś przeżyli ;)
Fakt, że to był samochód pancerny ;)

Szczygiel - Pon 14 Mar, 2016

Zgadzam się z powyższym. Miałem dzwona przy 3 km/h - wiele mnie to nauczyło. Na ścieżce rowerowej miła pani przydzwoniła mi odstającą tablicą rejestracyjną. W szpitalu 20 dni, przeszczep i takie tam medyczne klimaty. Później kilka spotkań z miłymi panami policjantami na zeznaniach, rekonwalescencja i mogę śmigać dalej. Już nie wiem jak się ubierać - zbroję zakładać czy co?
radasss - Pon 14 Mar, 2016

Fajny pojazd, aż szkoda że tak krótko pojeździ; w niektórych momentach filmików brawura zabójcza.
toft - Wto 15 Mar, 2016

O co chodzi z tymi samochodami w poprzek drogi? W kilku momentach widać jak auta jakby stoją na dwu pasach przodem do krawężnik?? Albo próbują tak skręcić przez podwójna ciągła?
atomek1000 - Wto 15 Mar, 2016

Zawracają
toft - Wto 15 Mar, 2016

aaa... Może to przez szerokokątną kamere. Wydawalo mi sie ze droga takaze mozna by zawrocic na jeden raz..
Sparky - Wto 15 Mar, 2016

Dla duzego sukcesu jeszcze jeden filmik :mrgreen:


Eryk1000 - Wto 15 Mar, 2016

A co to za iskry na końcu ✨? Palą się klocki? :-o
Szaczek - Wto 15 Mar, 2016

Eryk1000 napisał/a:
A co to za iskry na końcu ✨? Palą się klocki? :-o


To tylko w snopie światła z latarki "paproszki" dają takie smugi, często mam cosik podobnego.

Sparky - Wto 05 Kwi, 2016




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group